
| Karoser tipi nedir, BYD Ti 7? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, DM-p 1.5L 35.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 150 km 93.21 mi |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 Ti 7 DM-p 1.5L 35.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 190 km/saat | 118.06 mph 0-100 km/saat: 4.8 saniye 0-60 mph: 4.6 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BYD Ti 7 SUV 2026 DM-p 1.5L 35.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 490 bg, 620 Nm 457.29 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, BYD Ti 7 SUV 2026 DM-p 1.5L 35.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 1.5 Lt 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2026 BYD DM-p 1.5L 35.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, BYD Ti 7 SUV 2026 DM-p 1.5L 35.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). Bir İYM ön tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 BYD Ti 7 SUV? | 4999 mm 196.81 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 BYD Ti 7 SUV? | 1995 mm 78.54 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 BYD Ti 7 DM-p 1.5L 35.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 2450 Kg 5401.33 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 BYD Ti 7 DM-p 1.5L 35.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 2860 Kg 6305.22 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 BYD Ti 7 SUV? | 522 Lt 18.43 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 BYD Ti 7 DM-p 1.5L 35.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | otomatik şanzıman E-CVT |
| Marka | BYD |
|---|---|
| Model | Ti 7 |
| Nesil | Ti 7 |
| Modifikasyonu (Motor) | DM-p 1.5L 35.6 kWh (490 bg) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT |
| Üretim başlangıç yılı | 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
|---|---|
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 4.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 4.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 4.6 saniye |
| Maksimum sürat | 190 km/saat 118.06 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 5 Kg/bg, 200 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4 Kg/Nm, 253.1 Nm/ton |
| Brüt batarya kapasitesi | 35.6 kWh |
|---|---|
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (NEDC) | 150 km 93.21 mi |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 218 bg |
| Elektrikli motor torku | 260 Nm 191.77 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | TZ210XYC |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 272 bg |
| Elektrikli motor torku | 360 Nm 265.52 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | TZ200XSBN |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 490 bg |
| Sistem tork | 620 Nm 457.29 lb.-ft. |
| Güç | 156 bg |
|---|---|
| Litre başına güç | 104.1 bg/Lt |
| Tork | 225 Nm 165.95 lb.-ft. |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | Xiaoyun / BYD472ZQB |
| Motor hacmi | 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Ağırlık | 2450 Kg 5401.33 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 2860 Kg 6305.22 lbs. |
| Azami yük | 410 Kg 903.9 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 522 Lt 18.43 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 60 Lt 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Uzunluk | 4999 mm 196.81 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1995 mm 78.54 in. |
| Yükseklik | 1822 mm 71.73 in. |
| Dingil Mesafesi | 2920 mm 114.96 in. |
| Ön tekerlek izi | 1708 mm 67.24 in. |
| Arka tekerlek izi | 1708 mm 67.24 in. |
| En az dönüş açısı | 11.4 m 37.4 ft. |
| Aktarma mimarisi | Bir İYM ön tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
|---|---|
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | otomatik şanzıman E-CVT |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 255/60 R19; 255/50 R20 |
| Jant Boyutu | 19; 20 |