
| Karoser tipi nedir, Alfa Romeo 33 (905)? | Hatchback, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Araç ne kadar hızlıdır, 1985 33 (905) 1.5 (90 Hp) 4x4? | 174 km/saat | 108.12 mph |
| Motor gücü ne kadar, Alfa Romeo 33 Hatchback 1985 1.5 (90 Hp) 4x4? | 90 bg |
| Motor hacmi ne kadar, Alfa Romeo 33 Hatchback 1985 1.5 (90 Hp) 4x4? | 1.5 Lt 1490 cm3 90.93 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 1985 Alfa Romeo 1.5 (90 Hp) 4x4? | 4 |
| Aktarımı nedir, Alfa Romeo 33 (905) Hatchback 1985 1.5 (90 Hp) 4x4? | İçten yanmalı motor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 1985 Alfa Romeo 33 Hatchback? | 4015 mm 158.07 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 1985 Alfa Romeo 33 Hatchback? | 1612 mm 63.46 in. |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Alfa Romeo |
| Model | 33 |
| Nesil | 33 (905) |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5 (90 bg) 4x4 |
| Üretim başlangıç yılı | 1985 yıl |
| Son üretim yılı | 1986 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Hatchback |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Maksimum sürat | 174 km/saat 108.12 mph |
| Motor | |
| Güç | 90 bg |
| Litre başına güç | 60.4 bg/Lt |
| Motor Modeli/Kodu | 305.20 |
| Motor hacmi | 1490 cm3 90.93 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir çapı | 84 mm 3.31 in. |
| Silindir içi vuruş | 67.2 mm 2.65 in. |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 4 Lt 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 7.5 Lt 7.93 US qt | 6.6 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Tavan Yükü | 80 Kg 176.37 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1000 Kg 2204.62 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 420 Kg 925.94 lbs. |
| Römork burun yükü | 50 Kg 110.23 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4015 mm 158.07 in. |
| Genişlik | 1612 mm 63.46 in. |
| Yükseklik | 1340 mm 52.76 in. |
| Dingil Mesafesi | 2455 mm 96.65 in. |
| Ön tekerlek izi | 1397 mm 55 in. |
| Arka tekerlek izi | 1364 mm 53.7 in. |
| ön çıkıntı | 800 mm 31.5 in. |
| arka çıkıntı | 760 mm 29.92 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Lastik boyutu | 175/70 R13 |
| Jant Boyutu | 5.5J x 13 |