
| Karoser tipi nedir, Alfa Romeo 33 (905)? | Hatchback, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Araç ne kadar hızlıdır, 1983 33 (905) 1.3 (75 Hp)? | 165 km/saat | 102.53 mph |
| Motor gücü ne kadar, Alfa Romeo 33 Hatchback 1983 1.3 (75 Hp)? | 75 bg |
| Motor hacmi ne kadar, Alfa Romeo 33 Hatchback 1983 1.3 (75 Hp)? | 1.4 Lt 1351 cm3 82.44 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 1983 Alfa Romeo 1.3 (75 Hp)? | 4 |
| Aktarımı nedir, Alfa Romeo 33 (905) Hatchback 1983 1.3 (75 Hp)? | İçten yanmalı motor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 1983 Alfa Romeo 33 Hatchback? | 4015 mm 158.07 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 1983 Alfa Romeo 33 Hatchback? | 1612 mm 63.46 in. |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Alfa Romeo |
| Model | 33 |
| Nesil | 33 (905) |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.3 (75 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1983 yıl |
| Son üretim yılı | 1989 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Hatchback |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 9.6 Lt/100 km
24.5 US mpg 29.4 UK mpg 10.4 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Maksimum sürat | 165 km/saat 102.53 mph |
| Motor | |
| Güç | 75 bg |
| Litre başına güç | 55.5 bg/Lt |
| Motor Modeli/Kodu | 305.02 |
| Motor hacmi | 1351 cm3 82.44 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir çapı | 80 mm 3.15 in. |
| Silindir içi vuruş | 67.2 mm 2.65 in. |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 4 Lt 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 7.3 Lt 7.71 US qt | 6.42 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Tavan Yükü | 80 Kg 176.37 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1000 Kg 2204.62 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 460 Kg 1014.13 lbs. |
| Römork burun yükü | 50 Kg 110.23 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4015 mm 158.07 in. |
| Genişlik | 1612 mm 63.46 in. |
| Yükseklik | 1340 mm 52.76 in. |
| Dingil Mesafesi | 2455 mm 96.65 in. |
| Ön tekerlek izi | 1392 mm 54.8 in. |
| Arka tekerlek izi | 1359 mm 53.5 in. |
| ön çıkıntı | 800 mm 31.5 in. |
| arka çıkıntı | 760 mm 29.92 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Lastik boyutu | 165/70 R13 |
| Jant Boyutu | 5J x 13 |