
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Skoda Elroq? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | 524-577 km 325.6 - 358.53 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Skoda Elroq 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | 15.5-17.2 kWh/100 km 24.94 - 27.68 kWh/100 mi 135 - 122 MPGe 6.5 - 5.8 km/kWh 4 - 3.6 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 Elroq 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | 180 km/h | 111.85 mph 0-100 km/h: 6.2 s 0-60 mph: 5.9 s |
| Jaką ma moc silnik, Skoda Elroq SUV 2026 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | 299 KM |
| Jaki jest układ napędowy, Skoda Elroq SUV 2026 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | Napęd na wszystkie koła (4x4). BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła, jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Skoda Elroq SUV? | 4488 mm 176.69 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Skoda Elroq SUV? | 1884 mm 74.17 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Skoda Elroq 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | 2123-2246 kg 4680.41 - 4951.58 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Skoda Elroq 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | 2719 kg 5994.37 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Skoda Elroq SUV? | 470 - 1580 l 16.6 - 55.8 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Skoda Elroq 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Elroq |
| Generacja | Elroq |
| Modyfikacja (Silnik) | 85x 82 kWh (299 KM) Electric AWD |
| Początek produkcji | kwiecień, 2026 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Typ paliwa | elektryczność |
|---|---|
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 6.2 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 6.2 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 5.9 s |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h 111.85 mph |
| Stosunek masy do mocy | 7.1 kg/KM, 140.8 KM/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 82 kWh |
|---|---|
| Pojemność netto (użytkowa) akumulatora | 77 kWh |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg elektryczny (WLTP) | 524-577 km 325.6 - 358.53 mi |
| Średnie zużycie energii (WLTP) | 15.5-17.2 kWh/100 km
24.94 - 27.68 kWh/100 mi 135 - 122 MPGe 6.5 - 5.8 km/kWh 4 - 3.6 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Model/kod silnika elektrycznego | EDF |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Silnik elektryczny 2 | |
| Model/kod silnika elektrycznego | EDD |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Asynchroniczny |
| Moc systemu | 299 KM |
| Masa własna | 2123-2246 kg 4680.41 - 4951.58 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 2719 kg 5994.37 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 473-596 kg 1042.79 - 1313.96 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 470 l 16.6 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1580 l 55.8 cu. ft. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1800 kg 3968.32 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Długość | 4488 mm 176.69 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1884 mm 74.17 in. |
| Wysokość | 1649-1650 mm 64.92 - 64.96 in. |
| Rozstaw osi | 2766 mm 108.9 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1587 mm 62.48 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1562 mm 61.5 in. |
| zwis przedni | 867 mm 34.13 in. |
| zwis tylny | 856 mm 33.7 in. |
| Prześwit | 167-182 mm 6.57 - 7.17 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 10.8 m 35.43 ft. |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła, jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na wszystkie koła (4x4) |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Bębnowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar felg | 19; 20 |