
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Honda Civic IV Hatchback? | Hatchback , 3 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Honda Civic IV Hatchback 1.3 (75 Hp) Cat? | 6.4 l/100 km 36.8 US mpg 44.1 UK mpg 15.6 km/l |
| Jaką ma moc silnik, Honda Civic Hatchback 1989 1.3 (75 Hp) Cat? | 75 KM, 102 Nm 75.23 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Honda Civic Hatchback 1989 1.3 (75 Hp) Cat? | 1.3 l 1343 cm3 81.95 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 1989 Honda 1.3 (75 Hp) Cat? | 4 |
| Jaki jest układ napędowy, Honda Civic IV Hatchback Hatchback 1989 1.3 (75 Hp) Cat? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 1989 Honda Civic Hatchback ? | 3991 mm 157.13 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 1989 Honda Civic Hatchback ? | 1686 mm 66.38 in. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 1989 Honda Civic IV Hatchback 1.3 (75 Hp) Cat? | 5, ręczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Honda |
| Model | Civic |
| Generacja | Civic IV Hatchback |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.3 (75 KM) Cat |
| Początek produkcji | 1989 r |
| Koniec produkcji | 1991 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 3 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski | 8 l/100 km
29.4 US mpg 35.3 UK mpg 12.5 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski | 5.5 l/100 km
42.8 US mpg 51.4 UK mpg 18.2 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany | 6.4 l/100 km
36.8 US mpg 44.1 UK mpg 15.6 km/l |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Silnik | |
| Moc | 75 KM @ 6300 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 55.8 KM/l |
| Moment obrotowy | 102 Nm @ 3100 obr./min. 75.23 lb.-ft. @ 3100 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, wzdłuż |
| Model/Kod silnika | D13B2 |
| Pojemność silnika | 1343 cm3 81.95 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Średnica cylindrów | 75 mm 2.95 in. |
| Skok tłoka | 76 mm 2.99 in. |
| Stopień sprężania | 9:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Gaźnik |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Układ rozrządu | SOHC |
| Objętość i waga | |
| Zbiornik paliwa | 45 l 11.89 US gal | 9.9 UK gal |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 75 kg 165.35 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 700 kg 1543.24 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 410 kg 903.9 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 50 kg 110.23 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 3991 mm 157.13 in. |
| Szerokość | 1686 mm 66.38 in. |
| Wysokość | 1330 mm 52.36 in. |
| Rozstaw osi | 2500 mm 98.43 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1450 mm 57.09 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1450 mm 57.09 in. |
| Współczynnik oporu powietrza (Cx) | 0.33 |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 5 biegów, ręczna skrzynia biegów |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Rozmiar opon | 155/80 R13; 165/70 R13; 175/70 R13 |
| Rozmiar felg | 4.5J x 13; 5J x 13 |