
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Honda Civic IV Hatchback? | Hatchback , 3 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jaką ma moc silnik, Honda Civic Hatchback 1987 1.5 i 16V (90 Hp)? | 90 KM |
| Jaki jest układ napędowy, Honda Civic IV Hatchback Hatchback 1987 1.5 i 16V (90 Hp)? | Silnik spalinowy. |
| Jaka jest długość pojazdu, 1987 Honda Civic Hatchback ? | 3991 mm 157.13 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 1987 Honda Civic Hatchback ? | 1686 mm 66.38 in. |
| Marka | Honda |
|---|---|
| Model | Civic |
| Generacja | Civic IV Hatchback |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5 i 16V (90 KM) |
| Początek produkcji | 1987 r |
| Koniec produkcji | 1991 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 3 |
| Typ paliwa | Benzyna |
|---|
| Moc | 90 KM |
|---|---|
| Model/Kod silnika | D15B2 |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Ilość oleju w silniku | 3.3 l 3.49 US qt | 2.9 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 5.7 l 6.02 US qt | 5.02 UK qt |
| Zbiornik paliwa | 45 l 11.89 US gal | 9.9 UK gal |
|---|---|
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 75 kg 165.35 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 700 kg 1543.24 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 410 kg 903.9 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 50 kg 110.23 lbs. |
| Długość | 3991 mm 157.13 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1686 mm 66.38 in. |
| Wysokość | 1330 mm 52.36 in. |
| Rozstaw osi | 2500 mm 98.43 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1450 mm 57.09 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1450 mm 57.09 in. |
| Współczynnik oporu powietrza (Cx) | 0.33 |
| Rozmiar opon | 175/70 R13 |
|---|---|
| Rozmiar felg | 5J x 13 |