
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Honda Civic IV? | Sedan |
|---|---|
| Jaką ma moc silnik, Honda Civic Sedan 1987 1.4 (90 Hp)? | 90 KM |
| Jaka jest objętość silnika, Honda Civic Sedan 1987 1.4 (90 Hp)? | 1.4 l 1400 cm3 85.43 cu. in. |
| Jaki jest układ napędowy, Honda Civic IV Sedan 1987 1.4 (90 Hp)? | Silnik spalinowy. |
| Jaka jest długość pojazdu, 1987 Honda Civic Sedan ? | 4230 mm 166.54 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 1987 Honda Civic Sedan ? | 1690 mm 66.54 in. |
| Marka | Honda |
|---|---|
| Model | Civic |
| Generacja | Civic IV |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.4 (90 KM) |
| Początek produkcji | 1987 r |
| Koniec produkcji | 1989 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Typ paliwa | Benzyna |
|---|
| Moc | 90 KM |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 64.3 KM/l |
| Model/Kod silnika | D14A1 |
| Pojemność silnika | 1400 cm3 85.43 cu. in. |
| Średnica cylindrów | 75 mm 2.95 in. |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Zbiornik paliwa | 45 l 11.89 US gal | 9.9 UK gal |
|---|
| Długość | 4230 mm 166.54 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1690 mm 66.54 in. |
| Wysokość | 1360 mm 53.54 in. |
| Rozstaw osi | 2500 mm 98.43 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1450 mm 57.09 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1455 mm 57.28 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 10.4 m 34.12 ft. |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
|---|---|
| Hamulce tylne | Bębnowe |