
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Dorcen G60? | SUV, Crossover , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Dorcen G60 1.5T (163 Hp)? | 8 l/100 km 29.4 US mpg 35.3 UK mpg 12.5 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Dorcen G60 1.5T (163 Hp)? | China V |
| Jak szybki jest pojazd, 2019 G60 1.5T (163 Hp)? | 175 km/h | 108.74 mph |
| Jaką ma moc silnik, Dorcen G60 SUV, Crossover 2019 1.5T (163 Hp)? | 163 KM, 215 Nm 158.58 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Dorcen G60 SUV, Crossover 2019 1.5T (163 Hp)? | 1.5 l 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2019 Dorcen 1.5T (163 Hp)? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Dorcen G60 SUV, Crossover 2019 1.5T (163 Hp)? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2019 Dorcen G60 SUV, Crossover ? | 4540 mm 178.74 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2019 Dorcen G60 SUV, Crossover ? | 1840 mm 72.44 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2019 Dorcen G60 1.5T (163 Hp)? | 1440 kg 3174.66 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2019 Dorcen G60 SUV, Crossover ? | 390 - 1000 l 13.77 - 35.31 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2019 Dorcen G60 1.5T (163 Hp)? | 5, ręczna skrzynia biegów |
| Marka | Dorcen |
|---|---|
| Model | G60 |
| Generacja | G60 |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5T (163 KM) |
| Początek produkcji | Marsz, 2019 r |
| Koniec produkcji | 2021 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | SUV, Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (NEDC) | 8 l/100 km
29.4 US mpg 35.3 UK mpg 12.5 km/l |
|---|---|
| Typ paliwa | Benzyna |
| Prędkość maksymalna | 175 km/h 108.74 mph |
| Standard ekologiczny | China V |
| Stosunek masy do mocy | 8.8 kg/KM, 113.2 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 6.7 kg/Nm, 149.3 Nm/tonę |
| Moc | 163 KM @ 5500 obr./min. |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 108.7 KM/l |
| Moment obrotowy | 215 Nm @ 1700-4500 obr./min. 158.58 lb.-ft. @ 1700-4500 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | JT15T |
| Pojemność silnika | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 75 mm 2.95 in. |
| Skok tłoka | 84.8 mm 3.34 in. |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk wielopunktowy |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Masa własna | 1440 kg 3174.66 lbs. |
|---|---|
| Minimalna pojemność bagażnika | 390 l 13.77 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1000 l 35.31 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 55 l 14.53 US gal | 12.1 UK gal |
| Długość | 4540 mm 178.74 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1840 mm 72.44 in. |
| Wysokość | 1685 mm 66.34 in. |
| Rozstaw osi | 2680 mm 105.51 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1553 mm 61.14 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1551 mm 61.06 in. |
| Prześwit | 180 mm 7.09 in. |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 5 biegów, ręczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | skręt |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 235/55 R17 |
| Rozmiar felg | 17 |