
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Dorcen G60? | SUV, Crossover , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Dorcen G60 1.6 (116 Hp)? | 7.2 l/100 km 32.7 US mpg 39.2 UK mpg 13.9 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Dorcen G60 1.6 (116 Hp)? | China VI |
| Jak szybki jest pojazd, 2019 G60 1.6 (116 Hp)? | 160 km/h | 99.42 mph |
| Jaką ma moc silnik, Dorcen G60 SUV, Crossover 2019 1.6 (116 Hp)? | 116 KM, 155 Nm 114.32 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Dorcen G60 SUV, Crossover 2019 1.6 (116 Hp)? | 1.6 l 1590 cm3 97.03 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2019 Dorcen 1.6 (116 Hp)? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Dorcen G60 SUV, Crossover 2019 1.6 (116 Hp)? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2019 Dorcen G60 SUV, Crossover ? | 4540 mm 178.74 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2019 Dorcen G60 SUV, Crossover ? | 1840 mm 72.44 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2019 Dorcen G60 1.6 (116 Hp)? | 1420 kg 3130.56 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2019 Dorcen G60 SUV, Crossover ? | 390 - 950 l 13.77 - 33.55 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2019 Dorcen G60 1.6 (116 Hp)? | 5, ręczna skrzynia biegów |
| Marka | Dorcen |
|---|---|
| Model | G60 |
| Generacja | G60 |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.6 (116 KM) |
| Początek produkcji | Sierpień, 2019 r |
| Koniec produkcji | 2021 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | SUV, Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (NEDC) | 7.2 l/100 km
32.7 US mpg 39.2 UK mpg 13.9 km/l |
|---|---|
| Typ paliwa | Benzyna |
| Prędkość maksymalna | 160 km/h 99.42 mph |
| Standard ekologiczny | China VI |
| Stosunek masy do mocy | 12.2 kg/KM, 81.7 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 9.2 kg/Nm, 109.2 Nm/tonę |
| Moc | 116 KM @ 6000 obr./min. |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 73 KM/l |
| Moment obrotowy | 155 Nm @ 4000 obr./min. 114.32 lb.-ft. @ 4000 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | JT16N |
| Pojemność silnika | 1590 cm3 97.03 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 76.8 mm 3.02 in. |
| Skok tłoka | 85.8 mm 3.38 in. |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk wielopunktowy |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Masa własna | 1420 kg 3130.56 lbs. |
|---|---|
| Minimalna pojemność bagażnika | 390 l 13.77 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 950 l 33.55 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 55 l 14.53 US gal | 12.1 UK gal |
| Długość | 4540 mm 178.74 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1840 mm 72.44 in. |
| Wysokość | 1685 mm 66.34 in. |
| Rozstaw osi | 2680 mm 105.51 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1553 mm 61.14 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1551 mm 61.06 in. |
| Prześwit | 180 mm 7.09 in. |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 5 biegów, ręczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | skręt |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 215/65 R16 |
| Rozmiar felg | 16 |