
| От какъв тип е каросерията, XPENG GX? | SUV, 5 врати, 6 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, 110 kWh (585 Hp) 4WD Electric? | 750 км 466.03 mi |
| Каква е консумацията на електричество, XPENG GX 110 kWh (585 Hp) 4WD Electric? | 16.3 кВтч/100 км. 26.23 kWh/100 mi 128 MPGe 6.1 км/кВтч 3.8 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2026 GX 110 kWh (585 Hp) 4WD Electric? | 200 км/ч | 124.27 mph |
| Колко мощност има, XPENG GX SUV 2026 110 kWh (585 Hp) 4WD Electric? | 585 кс, 695 Нм 512.61 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, XPENG GX SUV 2026 110 kWh (585 Hp) 4WD Electric? | Пълно задвижване (4x4). BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва предните колела, един електрически мотор задвижва задните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 XPENG GX SUV? | 5265 мм 207.28 in. |
| Колко широка е колата, 2026 XPENG GX SUV? | 1999 мм 78.7 in. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 XPENG GX 110 kWh (585 Hp) 4WD Electric? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | XPENG |
| Модел | GX |
| Генерация | GX |
| Модификация (Двигател) | 110 kWh (585 кс) 4WD Electric |
| Начало на производство | Март, 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 6 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Електричество |
| Максимална скорост | 200 км/ч 124.27 mph |
| Електрически и хибридни автомобили | |
| Брутен капацитет на батерията | 110 кВтч |
| Напрежение на батерията | 800 В |
| Технология на батерията | Литиево-никелово манганово-кобалтово оксидна (Li-NMC) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег (CLTC) | 750 км 466.03 mi |
| Среден разход на електрическа енергия (CLTC) | 16.3 кВтч/100 км.
26.23 kWh/100 mi 128 MPGe 6.1 км/кВтч 3.8 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 218 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 230 Нм 169.64 lb.-ft. |
| Модел/код на електродвигателя | YS230XY01G01X |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Асинхронен |
| Електродвигател 2 | |
| Мощност на ел. двигател | 367 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 465 Нм 342.97 lb.-ft. |
| Модел/код на електродвигателя | TZ230XY01G01X |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 585 кс |
| Въртящ момент на системата | 695 Нм 512.61 lb.-ft. |
| Размери | |
| Дължина | 5265 мм 207.28 in. |
| Широчина | 1999 мм 78.7 in. |
| Височина | 1800 мм 70.87 in. |
| Колесна база | 3115 мм 122.64 in. |
| Минимален диаметър на завой | 10.8 м 35.43 ft. |
| Дълбочина на газене | 700 мм 27.56 in. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва предните колела, един електрически мотор задвижва задните колела. |
| Задвижване | Пълно задвижване (4x4) |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | двоен напречен носач |
| Задно окачване | Независимо многораменно (многоточково) окачване |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови вентилирани |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | Гуми на предните колела: 265/45 R21; 265/40 R22 Гуми на задните колела: 265/45 R21; 285/40 R22 |
| Размери на джантите | Джанти на предните колела: 21; 22 Джанти на задните колела: 21; 22 |