
| Hvilken type er karosseriet, Jeep Avenger (facelift 2026)? | SUV, 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, 54 kWh (156 Hp) Electric? | 386-400 km 239.85 - 248.55 mi |
| Hvor mye er strømforbruket, Jeep Avenger (facelift 2026) 54 kWh (156 Hp) Electric? | 15.5-15.9 kWh/100 km 24.94 - 25.59 kWh/100 mi 135 - 132 MPGe 6.5 - 6.3 km/kWh 4 - 3.9 mi/kWh |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2026 Avenger (facelift 2026) 54 kWh (156 Hp) Electric? | 150 km/t | 93.21 mph 0-100 km/t: 9.0 sek 0-60 mph: 8.6 sek |
| Hva er motorens effekt, Jeep Avenger SUV 2026 54 kWh (156 Hp) Electric? | 156 hk, 260 Hm 191.77 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, Jeep Avenger (facelift 2026) SUV 2026 54 kWh (156 Hp) Electric? | Forhjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver forhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2026 Jeep Avenger SUV? | 4084 mm 160.79 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2026 Jeep Avenger SUV? | 1776 mm 69.92 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2026 Jeep Avenger (facelift 2026) 54 kWh (156 Hp) Electric? | 1445 kg 3185.68 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2026 Jeep Avenger (facelift 2026) 54 kWh (156 Hp) Electric? | 1940 kg 4276.97 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2026 Jeep Avenger SUV? | 355 - 1252 l 12.54 - 44.21 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2026 Jeep Avenger (facelift 2026) 54 kWh (156 Hp) Electric? | 1, automatisk girkasse |
| merke | Jeep |
|---|---|
| modell | Avenger |
| Generasjon | Avenger (facelift 2026) |
| Modifikasjon (motor) | 54 kWh (156 hk) Electric |
| Første år av produksjon | Kan, 2026 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | SUV |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
|---|---|
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 9.0 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 9.0 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 8.6 sek |
| Maksimal hastighet | 150 km/t 93.21 mph |
| Motsvarighet vekt/effekt | 9.3 kg/hk, 108 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 5.6 kg/Hm, 179.9 Hm/tonn |
| Brutto batterikapasitet | 54 kWh |
|---|---|
| Netto (brukbar) batterikapasitet | 51 kWh |
| Teknologi for batterilagring | Litium-nikkel mangan koboltoksid (Li-NMC) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (WLTP) | 386-400 km 239.85 - 248.55 mi |
| Energiforbruk (WLTP) | 15.5-15.9 kWh/100 km
24.94 - 25.59 kWh/100 mi 135 - 132 MPGe 6.5 - 6.3 km/kWh 4 - 3.9 mi/kWh |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 156 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 260 Hm 191.77 lb.-ft. |
| Elektrisk motor modell/kode | ZK02 |
| Plassering av elektrisk motor | Forakselen, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 156 hk |
| System dreiemoment | 260 Hm 191.77 lb.-ft. |
| Vekt | 1445 kg 3185.68 lbs. |
|---|---|
| Maksimalt tillatt vekt | 1940 kg 4276.97 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 495 kg 1091.29 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 355 l 12.54 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 1252 l 44.21 cu. ft. |
| Lengde | 4084 mm 160.79 in. |
|---|---|
| Bredde | 1776 mm 69.92 in. |
| Bredde med speil brettet | 1808 mm 71.18 in. |
| Bredde inkl. speil | 1981 mm 77.99 in. |
| Høyde | 1527 mm 60.12 in. |
| Akselavstand | 2562 mm 100.87 in. |
| Minimal snu diamenter | 10.5 m 34.45 ft. |
| Angrepsvinkel | 20° |
| Utgangsvinkel | 32° |
| rampe vinkel | 20° |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver forhjulene. |
|---|---|
| Hjultrekk | Forhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| frambremser | disc-ventil , 302x26 mm |
| bakbremser | Disc , 268x12 mm |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18 |
| Felgstørrese | 16; 17; 18 |