
| От какъв тип е каросерията, Jeep Avenger (facelift 2026)? | SUV, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, 54 kWh (156 Hp) Electric? | 386-400 км 239.85 - 248.55 mi |
| Каква е консумацията на електричество, Jeep Avenger (facelift 2026) 54 kWh (156 Hp) Electric? | 15.5-15.9 кВтч/100 км. 24.94 - 25.59 kWh/100 mi 135 - 132 MPGe 6.5 - 6.3 км/кВтч 4 - 3.9 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2026 Avenger (facelift 2026) 54 kWh (156 Hp) Electric? | 150 км/ч | 93.21 mph 0-100 км/ч: 9.0 сек 0-60 mph: 8.6 сек |
| Колко мощност има, Jeep Avenger SUV 2026 54 kWh (156 Hp) Electric? | 156 кс, 260 Нм 191.77 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, Jeep Avenger (facelift 2026) SUV 2026 54 kWh (156 Hp) Electric? | Предно задвижване. BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва предните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 Jeep Avenger SUV? | 4084 мм 160.79 in. |
| Колко широка е колата, 2026 Jeep Avenger SUV? | 1776 мм 69.92 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2026 Jeep Avenger (facelift 2026) 54 kWh (156 Hp) Electric? | 1445 кг 3185.68 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2026 Jeep Avenger (facelift 2026) 54 kWh (156 Hp) Electric? | 1940 кг 4276.97 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2026 Jeep Avenger SUV? | 355 - 1252 л 12.54 - 44.21 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 Jeep Avenger (facelift 2026) 54 kWh (156 Hp) Electric? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Марка | Jeep |
|---|---|
| Модел | Avenger |
| Генерация | Avenger (facelift 2026) |
| Модификация (Двигател) | 54 kWh (156 кс) Electric |
| Начало на производство | Май, 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Тип гориво | Електричество |
|---|---|
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 9.0 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 9.0 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 8.6 сек |
| Максимална скорост | 150 км/ч 93.21 mph |
| Съотношение тегло/мощност | 9.3 кг/кс, 108 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 5.6 кг/Нм, 179.9 Нм/тон |
| Брутен капацитет на батерията | 54 кВтч |
|---|---|
| Нетен (използваем) капацитет на батерията | 51 кВтч |
| Технология на батерията | Литиево-никелово манганово-кобалтово оксидна (Li-NMC) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег (WLTP) | 386-400 км 239.85 - 248.55 mi |
| Среден разход на електрическа енергия (WLTP) | 15.5-15.9 кВтч/100 км.
24.94 - 25.59 kWh/100 mi 135 - 132 MPGe 6.5 - 6.3 км/кВтч 4 - 3.9 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 156 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 260 Нм 191.77 lb.-ft. |
| Модел/код на електродвигателя | ZK02 |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 156 кс |
| Въртящ момент на системата | 260 Нм 191.77 lb.-ft. |
| Собствена маса | 1445 кг 3185.68 lbs. |
|---|---|
| Допустима маса | 1940 кг 4276.97 lbs. |
| Максимална товароносимост | 495 кг 1091.29 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 355 л 12.54 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 1252 л 44.21 cu. ft. |
| Дължина | 4084 мм 160.79 in. |
|---|---|
| Широчина | 1776 мм 69.92 in. |
| Широчина със свити огледала | 1808 мм 71.18 in. |
| Широчина с отворени огледала | 1981 мм 77.99 in. |
| Височина | 1527 мм 60.12 in. |
| Колесна база | 2562 мм 100.87 in. |
| Минимален диаметър на завой | 10.5 м 34.45 ft. |
| Преден ъгъл на проходимост | 20° |
| Заден ъгъл на проходимост | 32° |
| Ъгъл на рампата | 20° |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва предните колела. |
|---|---|
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани, 302x26 мм |
| Задни спирачки | Дискови, 268x12 мм |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18 |
| Размери на джантите | 16; 17; 18 |