
| Hvilken type er karosseriet, Honda Civic IV Hatchback? | Halvkombi , 3 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hva er motorens effekt, Honda Civic Halvkombi 1987 1.5 i 16V (90 Hp)? | 90 hk |
| Hva er drivverket, Honda Civic IV Hatchback Halvkombi 1987 1.5 i 16V (90 Hp)? | Forbrenningsmotor. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 1987 Honda Civic Halvkombi ? | 3991 mm 157.13 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 1987 Honda Civic Halvkombi ? | 1686 mm 66.38 in. |
| merke | Honda |
|---|---|
| modell | Civic |
| Generasjon | Civic IV Hatchback |
| Modifikasjon (motor) | 1.5 i 16V (90 hk) |
| Første år av produksjon | 1987 år |
| Siste år av produskjon | 1991 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | Halvkombi |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 3 |
| Type drivstoff | Bensin |
|---|
| Motoreffekt | 90 hk |
|---|---|
| Motormodell/Motorkode | D15B2 |
| Motors aspirasjon | Naturlig suget motor |
| Motoroljekapasitet | 3.3 l 3.49 US qt | 2.9 UK qt |
| Motoroljespesifikasjon | Logg inn for å se. |
| kjølevæske | 5.7 l 6.02 US qt | 5.02 UK qt |
| Drivstofftank | 45 l 11.89 US gal | 9.9 UK gal |
|---|---|
| Tillatt taklast | 75 kg 165.35 lbs. |
| Tillatt tilhengervekt ved 12% stigning | 700 kg 1543.24 lbs. |
| Tillatt tilhengervekt uten bremser | 410 kg 903.9 lbs. |
| Tillatt kuletrykk | 50 kg 110.23 lbs. |
| Lengde | 3991 mm 157.13 in. |
|---|---|
| Bredde | 1686 mm 66.38 in. |
| Høyde | 1330 mm 52.36 in. |
| Akselavstand | 2500 mm 98.43 in. |
| Sporvidde, foran | 1450 mm 57.09 in. |
| Sporvidde, baks | 1450 mm 57.09 in. |
| Dra koeffisient (Cd) | 0.33 |
| Dekkstørrelse | 175/70 R13 |
|---|---|
| Felgstørrese | 5J x 13 |