
| Hvilken type er karosseriet, Honda Civic IV Hatchback? | Halvkombi , 3 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hva er motorens effekt, Honda Civic Halvkombi 1987 1.4 L (90 Hp)? | 90 hk |
| Hva er drivverket, Honda Civic IV Hatchback Halvkombi 1987 1.4 L (90 Hp)? | Forbrenningsmotor. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 1987 Honda Civic Halvkombi ? | 3991 mm 157.13 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 1987 Honda Civic Halvkombi ? | 1686 mm 66.38 in. |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | Honda |
| modell | Civic |
| Generasjon | Civic IV Hatchback |
| Modifikasjon (motor) | 1.4 L (90 hk) |
| Første år av produksjon | 1987 år |
| Siste år av produskjon | 1991 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | Halvkombi |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 3 |
| Prestasjon | |
| Type drivstoff | Bensin |
| Motor | |
| Motoreffekt | 90 hk |
| Motormodell/Motorkode | D14A1 |
| Motors aspirasjon | Naturlig suget motor |
| Volum og vekter | |
| Drivstofftank | 45 l 11.89 US gal | 9.9 UK gal |
| Tillatt taklast | 75 kg 165.35 lbs. |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 3991 mm 157.13 in. |
| Bredde | 1686 mm 66.38 in. |
| Høyde | 1330 mm 52.36 in. |
| Akselavstand | 2500 mm 98.43 in. |
| Sporvidde, foran | 1450 mm 57.09 in. |
| Sporvidde, baks | 1450 mm 57.09 in. |
| Dra koeffisient (Cd) | 0.33 |