
| Karoser tipi nedir, Dorcen G60? | SUV, Crossover, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Dorcen G60 1.5T (163 Hp)? | 8 Lt/100 km 29.4 US mpg 35.3 UK mpg 12.5 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Dorcen G60 1.5T (163 Hp)? | China V |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2019 G60 1.5T (163 Hp)? | 175 km/saat | 108.74 mph |
| Motor gücü ne kadar, Dorcen G60 SUV, Crossover 2019 1.5T (163 Hp)? | 163 bg, 215 Nm 158.58 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Dorcen G60 SUV, Crossover 2019 1.5T (163 Hp)? | 1.5 Lt 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2019 Dorcen 1.5T (163 Hp)? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Dorcen G60 SUV, Crossover 2019 1.5T (163 Hp)? | Önden çekiş. İçten yanmalı motor. İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2019 Dorcen G60 SUV, Crossover? | 4540 mm 178.74 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2019 Dorcen G60 SUV, Crossover? | 1840 mm 72.44 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2019 Dorcen G60 1.5T (163 Hp)? | 1440 Kg 3174.66 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2019 Dorcen G60 SUV, Crossover? | 390 - 1000 Lt 13.77 - 35.31 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2019 Dorcen G60 1.5T (163 Hp)? | 5, manuel şanzıman |
| Marka | Dorcen |
|---|---|
| Model | G60 |
| Nesil | G60 |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5T (163 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | Mart, 2019 yıl |
| Son üretim yılı | 2021 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV, Crossover |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 8 Lt/100 km
29.4 US mpg 35.3 UK mpg 12.5 km/Lt |
|---|---|
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Maksimum sürat | 175 km/saat 108.74 mph |
| Emisyon Standardı | China V |
| Ağırlık/güç oranı | 8.8 Kg/bg, 113.2 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 6.7 Kg/Nm, 149.3 Nm/ton |
| Güç | 163 bg @ 5500 dev/dak |
|---|---|
| Litre başına güç | 108.7 bg/Lt |
| Tork | 215 Nm @ 1700-4500 dev/dak 158.58 lb.-ft. @ 1700-4500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | JT15T |
| Motor hacmi | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 75 mm 2.95 in. |
| Silindir içi vuruş | 84.8 mm 3.34 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Ağırlık | 1440 Kg 3174.66 lbs. |
|---|---|
| Bagaj hacmi en az | 390 Lt 13.77 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1000 Lt 35.31 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 55 Lt 14.53 US gal | 12.1 UK gal |
| Uzunluk | 4540 mm 178.74 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1840 mm 72.44 in. |
| Yükseklik | 1685 mm 66.34 in. |
| Dingil Mesafesi | 2680 mm 105.51 in. |
| Ön tekerlek izi | 1553 mm 61.14 in. |
| Arka tekerlek izi | 1551 mm 61.06 in. |
| Yerden yükseklik | 180 mm 7.09 in. |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
|---|---|
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 5 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Bükülme |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 235/55 R17 |
| Jant Boyutu | 17 |