
| Hvilken type er karosseriet, Alfa Romeo 33 (907A)? | Halvkombi , 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hva er motorens effekt, Alfa Romeo 33 Halvkombi 1992 1.7 i.e. (105 Hp)? | 105 hk, 148 Hm 109.16 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, Alfa Romeo 33 Halvkombi 1992 1.7 i.e. (105 Hp)? | 1.7 l 1712 sm 104.47 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 1992 Alfa Romeo 1.7 i.e. (105 Hp)? | 4 |
| Hva er drivverket, Alfa Romeo 33 (907A) Halvkombi 1992 1.7 i.e. (105 Hp)? | Forbrenningsmotor. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 1992 Alfa Romeo 33 Halvkombi ? | 4075 mm 160.43 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 1992 Alfa Romeo 33 Halvkombi ? | 1614 mm 63.54 in. |
| merke | Alfa Romeo |
|---|---|
| modell | 33 |
| Generasjon | 33 (907A) |
| Modifikasjon (motor) | 1.7 i.e. (105 hk) |
| Første år av produksjon | 1992 år |
| Siste år av produskjon | 1994 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | Halvkombi |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Type drivstoff | Bensin |
|---|
| Motoreffekt | 105 hk @ 5800 omdr./min. |
|---|---|
| Effekt per liter slagvolum | 61.3 hk/l |
| Dreiemoment | 148 Hm @ 4500 omdr./min. 109.16 lb.-ft. @ 4500 omdr./min. |
| Motormodell/Motorkode | 307.37 |
| Motorvolum | 1712 sm 104.47 cu. in. |
| Antall sylindere | 4 |
| Boring | 87 mm 3.43 in. |
| Slaglengde | 72 mm 2.83 in. |
| Kompresjons grad | 9:1 |
| Motors aspirasjon | Naturlig suget motor |
| Motoroljekapasitet | 4 l 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Motoroljespesifikasjon | Logg inn for å se. |
| kjølevæske | 7.3 l 7.71 US qt | 6.42 UK qt |
| Lengde | 4075 mm 160.43 in. |
|---|---|
| Bredde | 1614 mm 63.54 in. |
| Høyde | 1350 mm 53.15 in. |
| Akselavstand | 2475 mm 97.44 in. |
| Sporvidde, foran | 1366 mm 53.78 in. |
| Sporvidde, baks | 1365 mm 53.74 in. |
| Overheng foran | 830 mm 32.68 in. |
| Overheng bak | 770 mm 30.31 in. |