
| Hvilken type er karosseriet, Alfa Romeo 33 (907A)? | Halvkombi , 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hva er motorens effekt, Alfa Romeo 33 Halvkombi 1990 1.7 16V (129 Hp) 4x4? | 129 hk, 155 Hm 114.32 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, Alfa Romeo 33 Halvkombi 1990 1.7 16V (129 Hp) 4x4? | 1.7 l 1712 sm 104.47 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 1990 Alfa Romeo 1.7 16V (129 Hp) 4x4? | 4 |
| Hva er drivverket, Alfa Romeo 33 (907A) Halvkombi 1990 1.7 16V (129 Hp) 4x4? | Forbrenningsmotor. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 1990 Alfa Romeo 33 Halvkombi ? | 4075 mm 160.43 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 1990 Alfa Romeo 33 Halvkombi ? | 1614 mm 63.54 in. |
| merke | Alfa Romeo |
|---|---|
| modell | 33 |
| Generasjon | 33 (907A) |
| Modifikasjon (motor) | 1.7 16V (129 hk) 4x4 |
| Første år av produksjon | 1990 år |
| Siste år av produskjon | 1994 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | Halvkombi |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Type drivstoff | Bensin |
|---|
| Motoreffekt | 129 hk @ 6500 omdr./min. |
|---|---|
| Effekt per liter slagvolum | 75.4 hk/l |
| Dreiemoment | 155 Hm @ 4700 omdr./min. 114.32 lb.-ft. @ 4700 omdr./min. |
| Motormodell/Motorkode | 307.46, 307.47 |
| Motorvolum | 1712 sm 104.47 cu. in. |
| Antall sylindere | 4 |
| Boring | 87 mm 3.43 in. |
| Slaglengde | 72 mm 2.83 in. |
| Kompresjons grad | 10:1 |
| Motors aspirasjon | Naturlig suget motor |
| Motoroljekapasitet | 4 l 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Motoroljespesifikasjon | Logg inn for å se. |
| kjølevæske | 7.3 l 7.71 US qt | 6.42 UK qt |
| Lengde | 4075 mm 160.43 in. |
|---|---|
| Bredde | 1614 mm 63.54 in. |
| Høyde | 1375 mm 54.13 in. |
| Akselavstand | 2470 mm 97.24 in. |
| Sporvidde, foran | 1366 mm 53.78 in. |
| Sporvidde, baks | 1365 mm 53.74 in. |