
| От какъв тип е каросерията, Volkswagen Golf IV? | Хечбек |
|---|---|
| Колко мощност има, Volkswagen Golf Хечбек 1999 1.9 TDI (115 Hp) 4motion? | 115 кс |
| Какъв е обемът на двигателя, Volkswagen Golf Хечбек 1999 1.9 TDI (115 Hp) 4motion? | 1.9 л 1896 см3 115.7 cu. in. |
| Какво е задвижването, Volkswagen Golf IV Хечбек 1999 1.9 TDI (115 Hp) 4motion? | Двигател с вътрешно горене. |
| Каква е дължината на превозното средство, 1999 Volkswagen Golf Хечбек? | 4149 мм 163.35 in. |
| Колко широка е колата, 1999 Volkswagen Golf Хечбек? | 1735 мм 68.31 in. |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Volkswagen |
| Модел | Golf |
| Генерация | Golf IV |
| Модификация (Двигател) | 1.9 TDI (115 кс) 4motion |
| Начало на производство | 1999 г |
| Край на производство | 2000 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Дизелово гориво |
| Двигател | |
| Мощност | 115 кс |
| Мощност за литър работен обем | 60.7 кс/л |
| Модел/код на двигателя | AJM, AUY |
| Обем на двигателя | 1896 см3 115.7 cu. in. |
| Диаметър на цилиндрите | 79.5 мм 3.13 in. |
| Ход на буталото | 95.5 мм 3.76 in. |
| Брой клапани на цилиндър | 2 |
| Система за впръскване на гориво | Помпа-дюза |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Газоразпределителен механизъм | SOHC |
| Количество на маслото в двигателя | 4 л 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 6 л 6.34 US qt | 5.28 UK qt |
| Размери | |
| Дължина | 4149 мм 163.35 in. |
| Широчина | 1735 мм 68.31 in. |
| Височина | 1444 мм 56.85 in. |
| Колесна база | 2518 мм 99.13 in. |
| Предна следа | 1513 мм 59.57 in. |
| Задна следа | 1494 мм 58.82 in. |
| Минимален диаметър на завой | 10.9 м 35.76 ft. |