
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Volkswagen Golf II (3-door)? | Hatchback |
|---|---|
| Jaką ma moc silnik, Volkswagen Golf Hatchback 1986 1.8 (84 Hp)? | 84 KM |
| Jaki jest układ napędowy, Volkswagen Golf II (3-door) Hatchback 1986 1.8 (84 Hp)? | Silnik spalinowy. |
| Jaka jest długość pojazdu, 1986 Volkswagen Golf Hatchback ? | 3985 mm 156.89 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 1986 Volkswagen Golf Hatchback ? | 1665 mm 65.55 in. |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Volkswagen |
| Model | Golf |
| Generacja | Golf II (3-door) |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.8 (84 KM) |
| Początek produkcji | 1986 r |
| Koniec produkcji | 1987 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Wydajność | |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Silnik | |
| Moc | 84 KM |
| Model/Kod silnika | GU, EX, RP |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Ilość oleju w silniku | 3 l 3.17 US qt | 2.64 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 6.3 l 6.66 US qt | 5.54 UK qt |
| Wymiary | |
| Długość | 3985 mm 156.89 in. |
| Szerokość | 1665 mm 65.55 in. |
| Wysokość | 1415 mm 55.71 in. |
| Rozstaw osi | 2475 mm 97.44 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1427 mm 56.18 in. |
| zwis przedni | 810 mm 31.89 in. |
| zwis tylny | 700 mm 27.56 in. |
| Współczynnik oporu powietrza (Cx) | 0.34 |