
| От какъв тип е каросерията, Lepas L6? | SUV, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, 67.08 kWh (242 Hp) Electric? | 450 км 279.62 mi |
| Колко бърза е колата, 2026 L6 67.08 kWh (242 Hp) Electric? | 160 км/ч | 99.42 mph 0-100 км/ч: 7.9 сек 0-60 mph: 7.5 сек |
| Колко мощност има, Lepas L6 SUV 2026 67.08 kWh (242 Hp) Electric? | 242 кс, 275 Нм 202.83 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, Lepas L6 SUV 2026 67.08 kWh (242 Hp) Electric? | Предно задвижване. BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва предните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 Lepas L6 SUV? | 4570 мм 179.92 in. |
| Колко широка е колата, 2026 Lepas L6 SUV? | 1852 мм 72.91 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2026 Lepas L6 67.08 kWh (242 Hp) Electric? | 1830 кг 4034.46 lbs. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 Lepas L6 67.08 kWh (242 Hp) Electric? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Lepas |
| Модел | L6 |
| Генерация | L6 |
| Модификация (Двигател) | 67.08 kWh (242 кс) Electric |
| Начало на производство | 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Електричество |
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 7.9 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 7.9 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 7.5 сек |
| Максимална скорост | 160 км/ч 99.42 mph |
| Съотношение тегло/мощност | 7.6 кг/кс, 132.2 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 6.7 кг/Нм, 150.3 Нм/тон |
| Електрически и хибридни автомобили | |
| Брутен капацитет на батерията | 67.08 кВтч |
| Технология на батерията | Литиево-желязо фосфатна (LiFePO4) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег (WLTP) | 450 км 279.62 mi |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 242 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 275 Нм 202.83 lb.-ft. |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 242 кс |
| Въртящ момент на системата | 275 Нм 202.83 lb.-ft. |
| Обеми и тегла | |
| Собствена маса | 1830 кг 4034.46 lbs. |
| Размери | |
| Дължина | 4570 мм 179.92 in. |
| Широчина | 1852 мм 72.91 in. |
| Височина | 1683 мм 66.26 in. |
| Колесна база | 2700 мм 106.3 in. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва предните колела. |
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предни спирачки | Дискови |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |