
| От какъв тип е каросерията, Lepas L6? | SUV, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, Lepas L6 1.5T 18.4 kWh (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 4.99 л/100 км 47.1 US mpg 56.6 UK mpg 20 км/л |
| Колко ЕКО е колата, Lepas L6 1.5T 18.4 kWh (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 54 г/км CO2 Euro 6e-bis |
| Колко бърза е колата, 2026 L6 1.5T 18.4 kWh (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 0-100 км/ч: 8.7 сек 0-60 mph: 8.3 сек |
| Колко мощност има, Lepas L6 SUV 2026 1.5T 18.4 kWh (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 279 кс, 365 Нм 269.21 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Lepas L6 SUV 2026 1.5T 18.4 kWh (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 1.5 л 1498 см3 91.41 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2026 Lepas 1.5T 18.4 kWh (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, Lepas L6 SUV 2026 1.5T 18.4 kWh (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | Предно задвижване. PHEV (Plug-in хибриден електрически автомобил). Двигател с вътрешно горене (ДВГ) и електрически мотор задвижват предните колела на автомобила с възможност за движение в изцяло електрически или в смесен режим. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 Lepas L6 SUV? | 4552 мм 179.21 in. |
| Колко широка е колата, 2026 Lepas L6 SUV? | 1852 мм 72.91 in. |
| Какъв е обемът на багажника, 2026 Lepas L6 SUV? | 397 л 14.02 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 Lepas L6 1.5T 18.4 kWh (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | автоматична скоростна кутия DHT |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Lepas |
| Модел | L6 |
| Генерация | L6 |
| Модификация (Двигател) | 1.5T 18.4 kWh (279 кс) Plug-in Hybrid DHT |
| Начало на производство | 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | PHEV (Plug-in хибриден електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Разход на гориво - комбиниран | 4.99 л/100 км
47.1 US mpg 56.6 UK mpg 20 км/л |
| CO2 емисии | 54 г/км |
| Тип гориво | бензин / електричество |
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 8.7 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 8.7 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 8.3 сек |
| Екологичен стандарт | Euro 6e-bis |
| Електрически и хибридни автомобили | |
| Брутен капацитет на батерията | 18.4 кВтч |
| Технология на батерията | Литиево-желязо фосфатна (LiFePO4) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Местоположение на електродвигателя | Отпред, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 279 кс |
| Въртящ момент на системата | 365 Нм 269.21 lb.-ft. |
| Двигател с вътрешно горене | |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | SQRH4J15 |
| Обем на двигателя | 1498 см3 91.41 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Директно впръскване |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Двигателни системи | Старт & Стоп система |
| Обеми и тегла | |
| Минимален обем на багажника | 397 л 14.02 cu. ft. |
| Размери | |
| Дължина | 4552 мм 179.21 in. |
| Широчина | 1852 мм 72.91 in. |
| Височина | 1682 мм 66.22 in. |
| Колесна база | 2700 мм 106.3 in. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) и електрически мотор задвижват предните колела на автомобила с възможност за движение в изцяло електрически или в смесен режим. |
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | автоматична скоростна кутия DHT |
| Предни спирачки | Дискови |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |