
| Karoser tipi nedir, Lepas L6? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 67.08 kWh (242 Hp) Electric? | 450 km 279.62 mi |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 L6 67.08 kWh (242 Hp) Electric? | 160 km/saat | 99.42 mph 0-100 km/saat: 7.9 saniye 0-60 mph: 7.5 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Lepas L6 SUV 2026 67.08 kWh (242 Hp) Electric? | 242 bg, 275 Nm 202.83 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, Lepas L6 SUV 2026 67.08 kWh (242 Hp) Electric? | Önden çekiş. BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 Lepas L6 SUV? | 4570 mm 179.92 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 Lepas L6 SUV? | 1852 mm 72.91 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 Lepas L6 67.08 kWh (242 Hp) Electric? | 1830 Kg 4034.46 lbs. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 Lepas L6 67.08 kWh (242 Hp) Electric? | 1, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Lepas |
| Model | L6 |
| Nesil | L6 |
| Modifikasyonu (Motor) | 67.08 kWh (242 bg) Electric |
| Üretim başlangıç yılı | 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 7.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 7.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 7.5 saniye |
| Maksimum sürat | 160 km/saat 99.42 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 7.6 Kg/bg, 132.2 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 6.7 Kg/Nm, 150.3 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 67.08 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 450 km 279.62 mi |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 242 bg |
| Elektrikli motor torku | 275 Nm 202.83 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 242 bg |
| Sistem tork | 275 Nm 202.83 lb.-ft. |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1830 Kg 4034.46 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4570 mm 179.92 in. |
| Genişlik | 1852 mm 72.91 in. |
| Yükseklik | 1683 mm 66.26 in. |
| Dingil Mesafesi | 2700 mm 106.3 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön frenler | Disk |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |