
| Hvilken type er karosseriet, Lepas L6? | SUV, 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, 67.08 kWh (242 Hp) Electric? | 450 km 279.62 mi |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2026 L6 67.08 kWh (242 Hp) Electric? | 160 km/t | 99.42 mph 0-100 km/t: 7.9 sek 0-60 mph: 7.5 sek |
| Hva er motorens effekt, Lepas L6 SUV 2026 67.08 kWh (242 Hp) Electric? | 242 hk, 275 Hm 202.83 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, Lepas L6 SUV 2026 67.08 kWh (242 Hp) Electric? | Forhjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver forhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2026 Lepas L6 SUV? | 4570 mm 179.92 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2026 Lepas L6 SUV? | 1852 mm 72.91 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2026 Lepas L6 67.08 kWh (242 Hp) Electric? | 1830 kg 4034.46 lbs. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2026 Lepas L6 67.08 kWh (242 Hp) Electric? | 1, automatisk girkasse |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | Lepas |
| modell | L6 |
| Generasjon | L6 |
| Modifikasjon (motor) | 67.08 kWh (242 hk) Electric |
| Første år av produksjon | 2026 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | SUV |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Prestasjon | |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 7.9 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 7.9 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 7.5 sek |
| Maksimal hastighet | 160 km/t 99.42 mph |
| Motsvarighet vekt/effekt | 7.6 kg/hk, 132.2 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 6.7 kg/Hm, 150.3 Hm/tonn |
| Elektriske biler og hybrider | |
| Brutto batterikapasitet | 67.08 kWh |
| Teknologi for batterilagring | Litiumjernfosfat (LiFePO4) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (WLTP) | 450 km 279.62 mi |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 242 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 275 Hm 202.83 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | Forakselen, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 242 hk |
| System dreiemoment | 275 Hm 202.83 lb.-ft. |
| Volum og vekter | |
| Vekt | 1830 kg 4034.46 lbs. |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 4570 mm 179.92 in. |
| Bredde | 1852 mm 72.91 in. |
| Høyde | 1683 mm 66.26 in. |
| Akselavstand | 2700 mm 106.3 in. |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver forhjulene. |
| Hjultrekk | Forhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| frambremser | disc |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |