
| От какъв тип е каросерията, Jeep Avenger (facelift 2026)? | SUV, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, Jeep Avenger (facelift 2026) 1.2 4xe (145 Hp) Hybrid eAWD eDCT? | 5.3-5.4 л/100 км 44.4 - 43.6 US mpg 53.3 - 52.3 UK mpg 18.9 - 18.5 км/л |
| Колко ЕКО е колата, Jeep Avenger 1.2 4xe (145 Hp) Hybrid eAWD eDCT? | 121-123 г/км CO2 Euro 6E Bis |
| Колко бърза е колата, 2026 Avenger (facelift 2026) 1.2 4xe (145 Hp) Hybrid eAWD eDCT? | 194 км/ч | 120.55 mph 0-100 км/ч: 9.5 сек 0-60 mph: 9 сек |
| Колко мощност има, Jeep Avenger SUV 2026 1.2 4xe (145 Hp) Hybrid eAWD eDCT? | 145 кс, 230 Нм 169.64 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Jeep Avenger SUV 2026 1.2 4xe (145 Hp) Hybrid eAWD eDCT? | 1.2 л 1199 см3 73.17 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2026 Jeep 1.2 4xe (145 Hp) Hybrid eAWD eDCT? | 3, Редови |
| Какво е задвижването, Jeep Avenger (facelift 2026) SUV 2026 1.2 4xe (145 Hp) Hybrid eAWD eDCT? | Пълно задвижване (4x4). MHEV (мек, лек хибриден електрически автомобил). Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела, един електромотор задвижва предните колела, един електромотор задвижва задните колела. Има възможност за движение в изцяло електрически или смесен режим. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 Jeep Avenger SUV? | 4088 мм 160.94 in. |
| Колко широка е колата, 2026 Jeep Avenger SUV? | 1776 мм 69.92 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2026 Jeep Avenger (facelift 2026) 1.2 4xe (145 Hp) Hybrid eAWD eDCT? | 1400 кг 3086.47 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2026 Jeep Avenger (facelift 2026) 1.2 4xe (145 Hp) Hybrid eAWD eDCT? | 1901 кг 4190.99 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2026 Jeep Avenger SUV? | 325 - 1218 л 11.48 - 43.01 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 Jeep Avenger (facelift 2026) 1.2 4xe (145 Hp) Hybrid eAWD eDCT? | 6, автоматична скоростна кутия eDCT |
| Марка | Jeep |
|---|---|
| Модел | Avenger |
| Генерация | Avenger (facelift 2026) |
| Модификация (Двигател) | 1.2 4xe (145 кс) Hybrid eAWD eDCT |
| Начало на производство | Май, 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | MHEV (мек, лек хибриден електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Разход на гориво, комбиниран (WLTP) | 5.3-5.4 л/100 км
44.4 - 43.6 US mpg 53.3 - 52.3 UK mpg 18.9 - 18.5 км/л |
|---|---|
| CO2 емисии (WLTP) | 121-123 г/км |
| Тип гориво | Бензин |
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 9.5 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 9.5 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 9 сек |
| Максимална скорост | 194 км/ч 120.55 mph |
| Екологичен стандарт | Euro 6E Bis |
| Съотношение тегло/мощност | 9.7 кг/кс, 103.6 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 6.1 кг/Нм, 164.3 Нм/тон |
| Напрежение на батерията | 48 В |
|---|---|
| Технология на батерията | Литиево-йонна (Li-Ion) |
| Местоположение на батерията | Под пода, под предните седалки |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 29 кс |
| Местоположение на електродвигателя | Интегриран в трансмисията |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Електродвигател 2 | |
| Мощност на ел. двигател | 29 кс |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 145 кс |
| Мощност | 136 кс |
|---|---|
| Мощност за литър работен обем | 113.4 кс/л |
| Въртящ момент | 230 Нм @ 1750 об/мин 169.64 lb.-ft. @ 1750 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | EB2LTD |
| Обем на двигателя | 1199 см3 73.17 cu. in. |
| Брой цилиндри | 3 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Директно впръскване |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Количество на маслото в двигателя | 3.5 л 3.7 US qt | 3.08 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Двигателни системи | Старт & Стоп система Филтър за твърди частици |
| Собствена маса | 1400 кг 3086.47 lbs. |
|---|---|
| Допустима маса | 1901 кг 4190.99 lbs. |
| Максимална товароносимост | 501 кг 1104.52 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 325 л 11.48 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 1218 л 43.01 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 44 л 11.62 US gal | 9.68 UK gal |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 1150 кг 2535.32 lbs. |
| Дължина | 4088 мм 160.94 in. |
|---|---|
| Широчина | 1776 мм 69.92 in. |
| Широчина със свити огледала | 1808 мм 71.18 in. |
| Широчина с отворени огледала | 1981 мм 77.99 in. |
| Височина | 1541 мм 60.67 in. |
| Колесна база | 2563 мм 100.91 in. |
| Минимален диаметър на завой | 10.5 м 34.45 ft. |
| Преден ъгъл на проходимост | 22° |
| Заден ъгъл на проходимост | 35° |
| Ъгъл на рампата | 21° |
| Дълбочина на газене | 400 мм 15.75 in. |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела, един електромотор задвижва предните колела, един електромотор задвижва задните колела. Има възможност за движение в изцяло електрически или смесен режим. |
|---|---|
| Задвижване | Пълно задвижване (4x4) |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 6 предавки, автоматична скоростна кутия eDCT |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани, 302x26 мм |
| Задни спирачки | Дискови, 268x12 мм |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 215/60 R17; 215/55 R18 |
| Размери на джантите | 17; 18 |