
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Chery Tiggo 9 (Global version)? | SUV, 5 drzwi, 7 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Chery Tiggo 9 (Global version) CSH 1.5T (428 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 1.4 l/100 km 168 US mpg 201.8 UK mpg 71.4 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Chery Tiggo 9 CSH 1.5T (428 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 32 g/km CO2 |
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, CSH 1.5T (428 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 170 km 105.63 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Chery Tiggo 9 (Global version) CSH 1.5T (428 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 19 kWh/100 km 30.58 kWh/100 mi 110 MPGe 5.3 km/kWh 3.3 mi/kWh |
| Jaką ma moc silnik, Chery Tiggo 9 SUV 2026 CSH 1.5T (428 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 428 KM, 580 Nm 427.79 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Chery Tiggo 9 SUV 2026 CSH 1.5T (428 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 1.5 l 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2026 Chery CSH 1.5T (428 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Chery Tiggo 9 (Global version) SUV 2026 CSH 1.5T (428 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | Napęd na wszystkie koła (4x4). PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym). SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. Dwa silniki elektryczne napędzają przednie koła. Istnieje możliwość jazdy wyłącznie na energii elektrycznej lub w trybie mieszanym. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Chery Tiggo 9 SUV? | 4800 mm 188.98 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Chery Tiggo 9 SUV? | 1930 mm 75.98 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Chery Tiggo 9 (Global version) CSH 1.5T (428 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 2220 kg 4894.26 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Chery Tiggo 9 (Global version) CSH 1.5T (428 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 2886 kg 6362.54 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Chery Tiggo 9 SUV? | 448 - 2065 l 15.82 - 72.92 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Chery Tiggo 9 (Global version) CSH 1.5T (428 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 3, automatyczna skrzynia biegów DHT |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Chery |
| Model | Tiggo 9 |
| Generacja | Tiggo 9 (Global version) |
| Modyfikacja (Silnik) | CSH 1.5T (428 KM) Plug-in Hybrid AWD DHT |
| Początek produkcji | Styczeń, 2026 r |
| Architektura agregatu | PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 7 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (NEDC) | 1.4 l/100 km
168 US mpg 201.8 UK mpg 71.4 km/l |
| Emisje CO2 (NEDC) | 32 g/km |
| Typ paliwa | benzyna / elektryczność |
| Stosunek masy do mocy | 5.2 kg/KM, 192.8 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 3.8 kg/Nm, 261.3 Nm/tonę |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 34 kWh |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą, pod tylnymi siedzeniami |
| Zasięg w trybie elektrycznym (NEDC) | 170 km 105.63 mi |
| Średnie zużycie energii (NEDC) | 19 kWh/100 km
30.58 kWh/100 mi 110 MPGe 5.3 km/kWh 3.3 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 102 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 170 Nm 125.39 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Z przodu, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Silnik elektryczny 2 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 122 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 220 Nm 162.26 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Zintegrowany z przekładnią |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Silnik elektryczny 3 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 238 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 428 KM |
| Moment obrotowy systemu | 580 Nm 427.79 lb.-ft. |
| Silnik spalinowy | |
| Moc | 143 KM |
| Moc na litr objętości roboczej | 95.4 KM/l |
| Moment obrotowy | 215 Nm 158.58 lb.-ft. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Pojemność silnika | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układy silnika | System start-stop |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 2220 kg 4894.26 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 2886 kg 6362.54 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 666 kg 1468.28 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 448 l 15.82 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 2065 l 72.92 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 70 l 18.49 US gal | 15.4 UK gal |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1500 kg 3306.93 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 75 kg 165.35 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4800 mm 188.98 in. |
| Szerokość | 1930 mm 75.98 in. |
| Wysokość | 1730 mm 68.11 in. |
| Rozstaw osi | 2750 mm 108.27 in. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. Dwa silniki elektryczne napędzają przednie koła. Istnieje możliwość jazdy wyłącznie na energii elektrycznej lub w trybie mieszanym. |
| Napęd | Napęd na wszystkie koła (4x4) |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 3 biegów, automatyczna skrzynia biegów DHT |
| Zawieszenie przednie | niezależne typu McPherson |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 245/50 R20 |
| Rozmiar felg | 20 |