| От какъв тип е каросерията, MG MG4 Urban EV? | Хечбек, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, 54 kWh (135 Hp)? | 405 км 251.66 mi |
| Каква е консумацията на електричество, MG MG4 Urban EV 54 kWh (135 Hp)? | 15.5 кВтч/100 км. 24.94 kWh/100 mi 135 MPGe 6.5 км/кВтч 4 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2026 MG4 Urban EV 54 kWh (135 Hp)? | 160 км/ч | 99.42 mph 0-100 км/ч: 9.6 сек 0-60 mph: 9.1 сек |
| Колко мощност има, MG MG4 Urban EV Хечбек 2026 54 kWh (135 Hp)? | 135 кс, 250 Нм 184.39 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, MG MG4 Urban EV Хечбек 2026 54 kWh (135 Hp)? | Предно задвижване. BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва предните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 MG MG4 Urban EV Хечбек? | 4395 мм 173.03 in. |
| Колко широка е колата, 2026 MG MG4 Urban EV Хечбек? | 1842 мм 72.52 in. |
| Какъв е обемът на багажника, 2026 MG MG4 Urban EV Хечбек? | 480 - 1364 л 16.95 - 48.17 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 MG MG4 Urban EV 54 kWh (135 Hp)? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | MG |
| Модел | MG4 Urban EV |
| Генерация | MG4 Urban EV |
| Модификация (Двигател) | 54 kWh (135 кс) |
| Начало на производство | Април, 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Електричество |
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 9.6 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 9.6 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 9.1 сек |
| Максимална скорост | 160 км/ч 99.42 mph |
| Електрически и хибридни автомобили | |
| Брутен капацитет на батерията | 54 кВтч |
| Технология на батерията | Литиево-желязо фосфатна (LiFePO4) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег (WLTP) | 405 км 251.66 mi |
| Среден разход на електрическа енергия (WLTP) | 15.5 кВтч/100 км.
24.94 kWh/100 mi 135 MPGe 6.5 км/кВтч 4 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 135 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 250 Нм 184.39 lb.-ft. |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 135 кс |
| Въртящ момент на системата | 250 Нм 184.39 lb.-ft. |
| Обеми и тегла | |
| Минимален обем на багажника | 480 л 16.95 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 1364 л 48.17 cu. ft. |
| Размери | |
| Дължина | 4395 мм 173.03 in. |
| Широчина | 1842 мм 72.52 in. |
| Височина | 1549 мм 60.98 in. |
| Колесна база | 2744 мм 108.03 in. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва предните колела. |
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | независимо тип McPherson |
| Задно окачване | торсион |
| Предни спирачки | Дискови |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 205/50 R17 |
| Размери на джантите | 6.5J x 17 |