| Jakiego rodzaju jest nadwozie, MG MG4 Urban EV? | Hatchback , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 54 kWh (135 Hp)? | 405 km 251.66 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, MG MG4 Urban EV 54 kWh (135 Hp)? | 15.5 kWh/100 km 24.94 kWh/100 mi 135 MPGe 6.5 km/kWh 4 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 MG4 Urban EV 54 kWh (135 Hp)? | 160 km/h | 99.42 mph 0-100 km/h: 9.6 s 0-60 mph: 9.1 s |
| Jaką ma moc silnik, MG MG4 Urban EV Hatchback 2026 54 kWh (135 Hp)? | 135 KM, 250 Nm 184.39 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, MG MG4 Urban EV Hatchback 2026 54 kWh (135 Hp)? | Napęd na przednie koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 MG MG4 Urban EV Hatchback ? | 4395 mm 173.03 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 MG MG4 Urban EV Hatchback ? | 1842 mm 72.52 in. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 MG MG4 Urban EV Hatchback ? | 480 - 1364 l 16.95 - 48.17 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 MG MG4 Urban EV 54 kWh (135 Hp)? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | MG |
| Model | MG4 Urban EV |
| Generacja | MG4 Urban EV |
| Modyfikacja (Silnik) | 54 kWh (135 KM) |
| Początek produkcji | kwiecień, 2026 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Typ paliwa | elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 9.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 9.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 9.1 s |
| Prędkość maksymalna | 160 km/h 99.42 mph |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 54 kWh |
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (WLTP) | 405 km 251.66 mi |
| Średnie zużycie energii (WLTP) | 15.5 kWh/100 km
24.94 kWh/100 mi 135 MPGe 6.5 km/kWh 4 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 135 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 250 Nm 184.39 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 135 KM |
| Moment obrotowy systemu | 250 Nm 184.39 lb.-ft. |
| Objętość i waga | |
| Minimalna pojemność bagażnika | 480 l 16.95 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1364 l 48.17 cu. ft. |
| Wymiary | |
| Długość | 4395 mm 173.03 in. |
| Szerokość | 1842 mm 72.52 in. |
| Wysokość | 1549 mm 60.98 in. |
| Rozstaw osi | 2744 mm 108.03 in. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | niezależne typu McPherson |
| Zawieszenie tylne | skręt |
| Hamulce przednie | Tarczowe |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 205/50 R17 |
| Rozmiar felg | 6.5J x 17 |