
| От какъв тип е каросерията, Hyundai Staria (facelift 2026)? | Миниван, 5 врати, 7 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, Luxury 84 kWh (218 Hp) Electric 7 Seat? | 400 км 248.55 mi |
| Колко бърза е колата, 2026 Staria (facelift 2026) Luxury 84 kWh (218 Hp) Electric 7 Seat? | 184 км/ч | 114.33 mph |
| Колко мощност има, Hyundai Staria Миниван 2026 Luxury 84 kWh (218 Hp) Electric 7 Seat? | 218 кс, 350 Нм 258.15 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, Hyundai Staria (facelift 2026) Миниван 2026 Luxury 84 kWh (218 Hp) Electric 7 Seat? | Предно задвижване. BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва предните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 Hyundai Staria Миниван? | 5255 мм 206.89 in. |
| Колко широка е колата, 2026 Hyundai Staria Миниван? | 1995 мм 78.54 in. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 Hyundai Staria (facelift 2026) Luxury 84 kWh (218 Hp) Electric 7 Seat? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Hyundai |
| Модел | Staria |
| Генерация | Staria (facelift 2026) |
| Модификация (Двигател) | Luxury 84 kWh (218 кс) Electric 7 Seat |
| Начало на производство | Януари, 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | Миниван |
| Брой места | 7 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Електричество |
| Максимална скорост | 184 км/ч 114.33 mph |
| Електрически и хибридни автомобили | |
| Брутен капацитет на батерията | 84 кВтч |
| Напрежение на батерията | 800 В |
| Технология на батерията | Литиево-йонна (Li-Ion) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег (WLTP) | 400 км 248.55 mi |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 218 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 350 Нм 258.15 lb.-ft. |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 218 кс |
| Въртящ момент на системата | 350 Нм 258.15 lb.-ft. |
| Обеми и тегла | |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 2000 кг 4409.25 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке без спирачки | 750 кг 1653.47 lbs. |
| Размери | |
| Дължина | 5255 мм 206.89 in. |
| Широчина | 1995 мм 78.54 in. |
| Височина | 1990 мм 78.35 in. |
| Колесна база | 3275 мм 128.94 in. |
| Пътен просвет | 186 мм 7.32 in. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва предните колела. |
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови вентилирани |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на джантите | 17 |