
| Hvilken type er karosseriet, Hyundai Staria (facelift 2026)? | Minivan, 5 dører, 7 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, Luxury 84 kWh (218 Hp) Electric 7 Seat? | 400 km 248.55 mi |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2026 Staria (facelift 2026) Luxury 84 kWh (218 Hp) Electric 7 Seat? | 184 km/t | 114.33 mph |
| Hva er motorens effekt, Hyundai Staria Minivan 2026 Luxury 84 kWh (218 Hp) Electric 7 Seat? | 218 hk, 350 Hm 258.15 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, Hyundai Staria (facelift 2026) Minivan 2026 Luxury 84 kWh (218 Hp) Electric 7 Seat? | Forhjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver forhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2026 Hyundai Staria Minivan? | 5255 mm 206.89 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2026 Hyundai Staria Minivan? | 1995 mm 78.54 in. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2026 Hyundai Staria (facelift 2026) Luxury 84 kWh (218 Hp) Electric 7 Seat? | 1, automatisk girkasse |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | Hyundai |
| modell | Staria |
| Generasjon | Staria (facelift 2026) |
| Modifikasjon (motor) | Luxury 84 kWh (218 hk) Electric 7 Seat |
| Første år av produksjon | Januar, 2026 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | Minivan |
| Antall seter | 7 |
| Antall dører | 5 |
| Prestasjon | |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
| Maksimal hastighet | 184 km/t 114.33 mph |
| Elektriske biler og hybrider | |
| Brutto batterikapasitet | 84 kWh |
| Batterispenning | 800 V |
| Teknologi for batterilagring | Litiumjon (Li-ion) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (WLTP) | 400 km 248.55 mi |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 218 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 350 Hm 258.15 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | Forakselen, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 218 hk |
| System dreiemoment | 350 Hm 258.15 lb.-ft. |
| Volum og vekter | |
| Tillatt tilhengervekt ved 12% stigning | 2000 kg 4409.25 lbs. |
| Tillatt tilhengervekt uten bremser | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 5255 mm 206.89 in. |
| Bredde | 1995 mm 78.54 in. |
| Høyde | 1990 mm 78.35 in. |
| Akselavstand | 3275 mm 128.94 in. |
| Bakkeklaring | 186 mm 7.32 in. |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver forhjulene. |
| Hjultrekk | Forhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | disk-ventil |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Felgstørrese | 17 |