
| От какъв тип е каросерията, Hycan Z03? | SUV, Кросоувър, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, 76.8 kWh (218 Hp)? | 620 км 385.25 mi |
| Каква е консумацията на електричество, Hycan Z03 76.8 kWh (218 Hp)? | 13.6 кВтч/100 км. 21.89 kWh/100 mi 154 MPGe 7.4 км/кВтч 4.6 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2021 Z03 76.8 kWh (218 Hp)? | 160 км/ч | 99.42 mph 0-100 км/ч: 6.9 сек 0-60 mph: 6.6 сек |
| Колко мощност има, Hycan Z03 SUV, Кросоувър 2021 76.8 kWh (218 Hp)? | 218 кс, 225 Нм 165.95 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, Hycan Z03 SUV, Кросоувър 2021 76.8 kWh (218 Hp)? | Предно задвижване. BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва предните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2021 Hycan Z03 SUV, Кросоувър? | 4602 мм 181.18 in. |
| Колко широка е колата, 2021 Hycan Z03 SUV, Кросоувър? | 1900 мм 74.8 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2021 Hycan Z03 76.8 kWh (218 Hp)? | 1750 кг 3858.09 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2021 Hycan Z03 76.8 kWh (218 Hp)? | 2160 кг 4761.98 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2021 Hycan Z03 SUV, Кросоувър? | 402 л 14.2 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2021 Hycan Z03 76.8 kWh (218 Hp)? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Марка | Hycan |
|---|---|
| Модел | Z03 |
| Генерация | Z03 |
| Модификация (Двигател) | 76.8 kWh (218 кс) |
| Начало на производство | Октомври, 2021 г |
| Край на производство | 2025 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV, Кросоувър |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Тип гориво | Електричество |
|---|---|
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 6.9 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 6.9 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 6.6 сек |
| Максимална скорост | 160 км/ч 99.42 mph |
| Съотношение тегло/мощност | 8 кг/кс, 124.6 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 7.8 кг/Нм, 128.6 Нм/тон |
| Брутен капацитет на батерията | 76.8 кВтч |
|---|---|
| Технология на батерията | Литиево-никелово манганово-кобалтово оксидна (Li-NMC) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Електрически пробег (CLTC) | 620 км 385.25 mi |
| Среден разход на електрическа енергия (CLTC) | 13.6 кВтч/100 км.
21.89 kWh/100 mi 154 MPGe 7.4 км/кВтч 4.6 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 218 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 225 Нм 165.95 lb.-ft. |
| Модел/код на електродвигателя | TZ180XS116 |
| Максимални обороти на електродвигателя | 16000 об/мин |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 218 кс |
| Въртящ момент на системата | 225 Нм 165.95 lb.-ft. |
| Собствена маса | 1750 кг 3858.09 lbs. |
|---|---|
| Допустима маса | 2160 кг 4761.98 lbs. |
| Максимална товароносимост | 410 кг 903.9 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 402 л 14.2 cu. ft. |
| Дължина | 4602 мм 181.18 in. |
|---|---|
| Широчина | 1900 мм 74.8 in. |
| Височина | 1645 мм 64.76 in. |
| Колесна база | 2750 мм 108.27 in. |
| Предна следа | 1610 мм 63.39 in. |
| Задна следа | 1610 мм 63.39 in. |
| Коефициент на челно съпротивление (Cd) | 0.31 |
| Преден ъгъл на проходимост | 17° |
| Заден ъгъл на проходимост | 20° |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва предните колела. |
|---|---|
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | Независимо тип McPherson с винтова пружина и напречен стабилизатор |
| Задно окачване | торсион |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 215/50 R18 |
| Размери на джантите | 18 |