
| Karoser tipi nedir, Hycan Z03? | SUV, Crossover, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 76.8 kWh (218 Hp)? | 620 km 385.25 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Hycan Z03 76.8 kWh (218 Hp)? | 13.6 kWh/100 km 21.89 kWh/100 mi 154 MPGe 7.4 km/kWh 4.6 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2021 Z03 76.8 kWh (218 Hp)? | 160 km/saat | 99.42 mph 0-100 km/saat: 6.9 saniye 0-60 mph: 6.6 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Hycan Z03 SUV, Crossover 2021 76.8 kWh (218 Hp)? | 218 bg, 225 Nm 165.95 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, Hycan Z03 SUV, Crossover 2021 76.8 kWh (218 Hp)? | Önden çekiş. BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2021 Hycan Z03 SUV, Crossover? | 4602 mm 181.18 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2021 Hycan Z03 SUV, Crossover? | 1900 mm 74.8 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2021 Hycan Z03 76.8 kWh (218 Hp)? | 1750 Kg 3858.09 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2021 Hycan Z03 76.8 kWh (218 Hp)? | 2160 Kg 4761.98 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2021 Hycan Z03 SUV, Crossover? | 402 Lt 14.2 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2021 Hycan Z03 76.8 kWh (218 Hp)? | 1, otomatik şanzıman |
| Marka | Hycan |
|---|---|
| Model | Z03 |
| Nesil | Z03 |
| Modifikasyonu (Motor) | 76.8 kWh (218 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | Ekim, 2021 yıl |
| Son üretim yılı | 2025 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV, Crossover |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
|---|---|
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 6.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 6.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 6.6 saniye |
| Maksimum sürat | 160 km/saat 99.42 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 8 Kg/bg, 124.6 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 7.8 Kg/Nm, 128.6 Nm/ton |
| Brüt batarya kapasitesi | 76.8 kWh |
|---|---|
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikli menzil (CLTC) | 620 km 385.25 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (CLTC) | 13.6 kWh/100 km
21.89 kWh/100 mi 154 MPGe 7.4 km/kWh 4.6 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 218 bg |
| Elektrikli motor torku | 225 Nm 165.95 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | TZ180XS116 |
| Elektrik motorunun maksimum devir sayısı | 16000 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 218 bg |
| Sistem tork | 225 Nm 165.95 lb.-ft. |
| Ağırlık | 1750 Kg 3858.09 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 2160 Kg 4761.98 lbs. |
| Azami yük | 410 Kg 903.9 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 402 Lt 14.2 cu. ft. |
| Uzunluk | 4602 mm 181.18 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1900 mm 74.8 in. |
| Yükseklik | 1645 mm 64.76 in. |
| Dingil Mesafesi | 2750 mm 108.27 in. |
| Ön tekerlek izi | 1610 mm 63.39 in. |
| Arka tekerlek izi | 1610 mm 63.39 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.31 |
| Yaklaşım açısı | 17° |
| Kalkış açısı | 20° |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. |
|---|---|
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Bükülme |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 215/50 R18 |
| Jant Boyutu | 18 |