
| От какъв тип е каросерията, Hycan V09? | Миниван, MPV, 5 врати, 7 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, 92 kWh (275 Hp)? | 620 км 385.25 mi |
| Каква е консумацията на електричество, Hycan V09 92 kWh (275 Hp)? | 16.3 кВтч/100 км. 26.23 kWh/100 mi 128 MPGe 6.1 км/кВтч 3.8 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2023 V09 92 kWh (275 Hp)? | 190 км/ч | 118.06 mph |
| Колко мощност има, Hycan V09 Миниван, MPV 2023 92 kWh (275 Hp)? | 275 кс, 335 Нм 247.08 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, Hycan V09 Миниван, MPV 2023 92 kWh (275 Hp)? | Предно задвижване. BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва предните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2023 Hycan V09 Миниван, MPV? | 5215 мм 205.31 in. |
| Колко широка е колата, 2023 Hycan V09 Миниван, MPV? | 1967 мм 77.44 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2023 Hycan V09 92 kWh (275 Hp)? | 2590 кг 5709.97 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2023 Hycan V09 92 kWh (275 Hp)? | 3300 кг 7275.25 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2023 Hycan V09 Миниван, MPV? | 610 - 3010 л 21.54 - 106.3 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2023 Hycan V09 92 kWh (275 Hp)? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Марка | Hycan |
|---|---|
| Модел | V09 |
| Генерация | V09 |
| Модификация (Двигател) | 92 kWh (275 кс) |
| Начало на производство | Октомври, 2023 г |
| Край на производство | 2025 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | Миниван, MPV |
| Брой места | 7 |
| Брой врати | 5 |
| Тип гориво | Електричество |
|---|---|
| Максимална скорост | 190 км/ч 118.06 mph |
| Съотношение тегло/мощност | 9.4 кг/кс, 106.2 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 7.7 кг/Нм, 129.3 Нм/тон |
| Брутен капацитет на батерията | 92 кВтч |
|---|---|
| Напрежение на батерията | 800 В |
| Технология на батерията | Литиево-никелово манганово-кобалтово оксидна (Li-NMC) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Електрически пробег (CLTC) | 620 км 385.25 mi |
| Среден разход на електрическа енергия (CLTC) | 16.3 кВтч/100 км.
26.23 kWh/100 mi 128 MPGe 6.1 км/кВтч 3.8 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 275 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 335 Нм 247.08 lb.-ft. |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 275 кс |
| Въртящ момент на системата | 335 Нм 247.08 lb.-ft. |
| Собствена маса | 2590 кг 5709.97 lbs. |
|---|---|
| Допустима маса | 3300 кг 7275.25 lbs. |
| Максимална товароносимост | 710 кг 1565.28 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 610 л 21.54 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 3010 л 106.3 cu. ft. |
| Дължина | 5215 мм 205.31 in. |
|---|---|
| Широчина | 1967 мм 77.44 in. |
| Височина | 1910 мм 75.2 in. |
| Колесна база | 3170 мм 124.8 in. |
| Предна следа | 1672 мм 65.83 in. |
| Задна следа | 1677 мм 66.02 in. |
| Пътен просвет | 160 мм 6.3 in. |
| Коефициент на челно съпротивление (Cd) | 0.265 |
| Минимален диаметър на завой | 12.3 м 40.35 ft. |
| Преден ъгъл на проходимост | 17° |
| Заден ъгъл на проходимост | 14° |
| Ъгъл на рампата | 12.5° |
| Дълбочина на газене | 450 мм 17.72 in. |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва предните колела. |
|---|---|
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | Независимо тип McPherson с винтова пружина и напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Независимо многораменно пружинно окачване със стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови вентилирани |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 255/55 R19; 255/50 R20 |
| Размери на джантите | 19; 20 |