
| Ποιος είναι ο τύπος αμαξώματος, Hycan V09? | Μίνιβαν, MPV , 5 Πόρτες, 7 Καθίσματα |
|---|---|
| Πόσο μπορεί να διανύσει μόνο με ηλεκτρική ενέργεια, 92 kWh (275 Hp)? | 620 km 385.25 mi |
| Πόσο είναι η κατανάλωση ηλεκτρικής ενέργειας, Hycan V09 92 kWh (275 Hp)? | 16.3 κιλοβατώρα/100 χλμ 26.23 kWh/100 mi 128 MPGe 6.1 km/kWh 3.8 mi/kWh |
| Πόσο γρήγορο είναι το αυτοκίνητο, 2023 V09 92 kWh (275 Hp)? | 190 km/h | 118.06 mph |
| Ποια είναι η ισχύς του κινητήρα, Hycan V09 Μίνιβαν, MPV 2023 92 kWh (275 Hp)? | 275 Hp, 335 Nm 247.08 lb.-ft. |
| Ποιο είναι το σύστημα κίνησης, Hycan V09 Μίνιβαν, MPV 2023 92 kWh (275 Hp)? | Κίνηση στους μπροστινούς τροχούς. BEV (Ηλεκτρικό όχημα). Ένας ηλεκτροκινητήρας κινεί τους εμπρός τροχούς. |
| Πόσο είναι το μήκος του οχήματος, 2023 Hycan V09 Μίνιβαν, MPV ? | 5215 mm 205.31 in. |
| Πόσο είναι το πλάτος του οχήματος, 2023 Hycan V09 Μίνιβαν, MPV ? | 1967 mm 77.44 in. |
| Ποιο είναι το βάρος του αυτοκινήτου, 2023 Hycan V09 92 kWh (275 Hp)? | 2590 κιλά 5709.97 lbs. |
| Ποιο είναι το μέγιστο επιτρεπόμενο βάρος, 2023 Hycan V09 92 kWh (275 Hp)? | 3300 κιλά 7275.25 lbs. |
| Πόσο διάστημα χώρου, 2023 Hycan V09 Μίνιβαν, MPV ? | 610 - 3010 l 21.54 - 106.3 cu. ft. |
| Πόσες ταχύτητες έχει το κιβώτιο ταχυτήτων, Τι τύπος είναι το κιβώτιο ταχυτήτων, 2023 Hycan V09 92 kWh (275 Hp)? | 1, αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων |
| μάρκα | Hycan |
|---|---|
| μοντέλο | V09 |
| παραγωγή | V09 |
| τροποποιήσεις (κινητήρας) | 92 kWh (275 Hp) |
| έναρξη της παραγωγής | Οκτώβριος, 2023 έτος |
| Τέλος της παραγωγής | 2025 έτος |
| Αρχιτεκτονική της μονάδας κίνησης | BEV (Ηλεκτρικό όχημα) |
| Τύπος κουπέ | Μίνιβαν, MPV |
| Καθίσματα | 7 |
| Πόρτες | 5 |
| Τύπος καυσίμου | ηλεκτρική ενέργεια |
|---|---|
| μέγιστη ταχύτητα | 190 km/h 118.06 mph |
| Αναλογία βάρους/ισχύος | 9.4 κιλά/Hp, 106.2 Hp/τόνος |
| Αναλογία βάρους/Ροπή | 7.7 κιλά/Nm, 129.3 Nm/τόνος |
| Ακαθάριστη χωρητικότητα μπαταρίας | 92 kWh |
|---|---|
| Τάση μπαταρίας | 800 V |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Οξείδιο κοβαλτίου λιθίου-νικελίου μαγγανίου (Li-NMC) |
| Θέση μπαταρίας | Κάτω από το πάτωμα |
| Ηλεκτρική αυτονομία (CLTC) | 620 km 385.25 mi |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας (CLTC) | 16.3 κιλοβατώρα/100 χλμ
26.23 kWh/100 mi 128 MPGe 6.1 km/kWh 3.8 mi/kWh |
| Θύρες φόρτισης | Συνδεθείτε για να δείτε. |
| Ηλεκτρικός κινητήρας 1 | |
| Ηλεκτρική ισχύς του κινητήρα | 275 Hp |
| Ηλεκτρικό μοτέρ ροπής | 335 Nm 247.08 lb.-ft. |
| Θέση ηλεκτρικού κινητήρα | Εμπρός άξονας, εγκάρσια |
| Τύπος ηλεκτροκινητήρα | Σύγχρονος |
| Συνολική ισχύς συστήματος | 275 Hp |
| Ροπή συστήματος | 335 Nm 247.08 lb.-ft. |
| βάρος | 2590 κιλά 5709.97 lbs. |
|---|---|
| Μέγιστο βάρος | 3300 κιλά 7275.25 lbs. |
| Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο | 710 κιλά 1565.28 lbs. |
| Ελάχιστος όγκος χώρου αποσκευών | 610 l 21.54 cu. ft. |
| Μέγιστος όγκος χώρου αποσκευών | 3010 l 106.3 cu. ft. |
| μήκος | 5215 mm 205.31 in. |
|---|---|
| πλάτος | 1967 mm 77.44 in. |
| ύψος | 1910 mm 75.2 in. |
| μεταξόνιο | 3170 mm 124.8 in. |
| εμπρός ίχνος | 1672 mm 65.83 in. |
| Πίσω ίχνος | 1677 mm 66.02 in. |
| Απόσταση από το έδαφος | 160 mm 6.3 in. |
| Συντελεστής οπισθέλκουσας (Cd) | 0.265 |
| Ελάχιστη διάμετρος στροφής (διάμετρος στροφής) | 12.3 m 40.35 ft. |
| Γωνία προσέγγισης | 17° |
| Γωνία φυγής | 14° |
| γωνία ράμπας | 12.5° |
| βάθος ρηχές | 450 mm 17.72 in. |
| Αρχιτεκτονική του συστήματος κίνησης | Ένας ηλεκτροκινητήρας κινεί τους εμπρός τροχούς. |
|---|---|
| Κίνηση | Κίνηση στους μπροστινούς τροχούς |
| Αριθμός γραναζιών και τύπος κιβωτίου ταχυτήτων | 1 ταχύτητες, αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων |
| Εμπρός ανάρτηση | Ανεξάρτητο, τύπου McPherson με σπειροειδή ελατήριο και αντιστρεπτική ράβδο |
| Πίσω ανάρτηση | Ανεξάρτητη ανάρτηση ελατηρίου πολλαπλών συνδέσμων με σταθεροποιητή |
| Εμπρός φρένα | αεριζόμενοι δίσκοι |
| Πίσω φρένα | αεριζόμενοι δίσκοι |
| Βοηθητικά συστήματα | ABS (Σύστημα αντιμπλοκαρίσματος τροχών) |
| Τύπος διεύθυνσης | Τσουκράνια διαχείρισης (με δόντια) |
| υδραυλικό τιμόνι | Ηλεκτρικό Τιμόνι |
| μέγεθος ελαστικών | 255/55 R19; 255/50 R20 |
| μέγεθος των ζάντων | 19; 20 |