
| От какъв тип е каросерията, Hycan 007? | SUV, Кросоувър, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, 73 kWh (184 Hp)? | 523 км 324.98 mi |
| Каква е консумацията на електричество, Hycan 007 73 kWh (184 Hp)? | 15.9 кВтч/100 км. 25.59 kWh/100 mi 132 MPGe 6.3 км/кВтч 3.9 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2020 007 73 kWh (184 Hp)? | 170 км/ч | 105.63 mph 0-100 км/ч: 8.2 сек 0-60 mph: 7.8 сек |
| Колко мощност има, Hycan 007 SUV, Кросоувър 2020 73 kWh (184 Hp)? | 184 кс, 350 Нм 258.15 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, Hycan 007 SUV, Кросоувър 2020 73 kWh (184 Hp)? | Предно задвижване. BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва предните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2020 Hycan 007 SUV, Кросоувър? | 4879 мм 192.09 in. |
| Колко широка е колата, 2020 Hycan 007 SUV, Кросоувър? | 1937 мм 76.26 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2020 Hycan 007 73 kWh (184 Hp)? | 1920 кг 4232.88 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2020 Hycan 007 SUV, Кросоувър? | 450 - 1500 л 15.89 - 52.97 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2020 Hycan 007 73 kWh (184 Hp)? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Марка | Hycan |
|---|---|
| Модел | 007 |
| Генерация | 007 |
| Модификация (Двигател) | 73 kWh (184 кс) |
| Начало на производство | Април, 2020 г |
| Край на производство | 2025 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV, Кросоувър |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Тип гориво | Електричество |
|---|---|
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 8.2 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 8.2 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 7.8 сек |
| Максимална скорост | 170 км/ч 105.63 mph |
| Съотношение тегло/мощност | 10.4 кг/кс, 95.8 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 5.5 кг/Нм, 182.3 Нм/тон |
| Брутен капацитет на батерията | 73 кВтч |
|---|---|
| Технология на батерията | Литиево-никелово манганово-кобалтово оксидна (Li-NMC) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Електрически пробег (NEDC) | 523 км 324.98 mi |
| Среден разход на електрическа енергия (NEDC) | 15.9 кВтч/100 км.
25.59 kWh/100 mi 132 MPGe 6.3 км/кВтч 3.9 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 184 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 350 Нм 258.15 lb.-ft. |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 184 кс |
| Въртящ момент на системата | 350 Нм 258.15 lb.-ft. |
| Собствена маса | 1920 кг 4232.88 lbs. |
|---|---|
| Минимален обем на багажника | 450 л 15.89 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 1500 л 52.97 cu. ft. |
| Дължина | 4879 мм 192.09 in. |
|---|---|
| Широчина | 1937 мм 76.26 in. |
| Височина | 1680 мм 66.14 in. |
| Колесна база | 2919 мм 114.92 in. |
| Предна следа | 1650 мм 64.96 in. |
| Задна следа | 1660 мм 65.35 in. |
| Пътен просвет | 150 мм 5.91 in. |
| Преден ъгъл на проходимост | 17° |
| Заден ъгъл на проходимост | 20° |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва предните колела. |
|---|---|
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | Независимо тип McPherson с винтова пружина и напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Независимо многораменно пружинно окачване със стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови вентилирани |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 245/55 R19 |
| Размери на джантите | 19 |