
| Hvilken type er karosseriet, Hycan 007? | SUV, Crossover , 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, 73 kWh (184 Hp)? | 523 km 324.98 mi |
| Hvor mye er strømforbruket, Hycan 007 73 kWh (184 Hp)? | 15.9 kWh/100 km 25.59 kWh/100 mi 132 MPGe 6.3 km/kWh 3.9 mi/kWh |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2020 007 73 kWh (184 Hp)? | 170 km/t | 105.63 mph 0-100 km/t: 8.2 sek 0-60 mph: 7.8 sek |
| Hva er motorens effekt, Hycan 007 SUV, Crossover 2020 73 kWh (184 Hp)? | 184 hk, 350 Hm 258.15 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, Hycan 007 SUV, Crossover 2020 73 kWh (184 Hp)? | Forhjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver forhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2020 Hycan 007 SUV, Crossover ? | 4879 mm 192.09 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2020 Hycan 007 SUV, Crossover ? | 1937 mm 76.26 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2020 Hycan 007 73 kWh (184 Hp)? | 1920 kg 4232.88 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2020 Hycan 007 SUV, Crossover ? | 450 - 1500 l 15.89 - 52.97 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2020 Hycan 007 73 kWh (184 Hp)? | 1, automatisk girkasse |
| merke | Hycan |
|---|---|
| modell | 007 |
| Generasjon | 007 |
| Modifikasjon (motor) | 73 kWh (184 hk) |
| Første år av produksjon | April, 2020 år |
| Siste år av produskjon | 2025 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | SUV, Crossover |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
|---|---|
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 8.2 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 8.2 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 7.8 sek |
| Maksimal hastighet | 170 km/t 105.63 mph |
| Motsvarighet vekt/effekt | 10.4 kg/hk, 95.8 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 5.5 kg/Hm, 182.3 Hm/tonn |
| Brutto batterikapasitet | 73 kWh |
|---|---|
| Teknologi for batterilagring | Litium-nikkel mangan koboltoksid (Li-NMC) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (NEDC) | 523 km 324.98 mi |
| Energiforbruk (NEDC) | 15.9 kWh/100 km
25.59 kWh/100 mi 132 MPGe 6.3 km/kWh 3.9 mi/kWh |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 184 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 350 Hm 258.15 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | Forakselen, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 184 hk |
| System dreiemoment | 350 Hm 258.15 lb.-ft. |
| Vekt | 1920 kg 4232.88 lbs. |
|---|---|
| Minimalt volum av bagasjerommet | 450 l 15.89 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 1500 l 52.97 cu. ft. |
| Lengde | 4879 mm 192.09 in. |
|---|---|
| Bredde | 1937 mm 76.26 in. |
| Høyde | 1680 mm 66.14 in. |
| Akselavstand | 2919 mm 114.92 in. |
| Sporvidde, foran | 1650 mm 64.96 in. |
| Sporvidde, baks | 1660 mm 65.35 in. |
| Bakkeklaring | 150 mm 5.91 in. |
| Angrepsvinkel | 17° |
| Utgangsvinkel | 20° |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver forhjulene. |
|---|---|
| Hjultrekk | Forhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Uavhengig, type McPherson med spiralfjær og krængningsstabilisator |
| baksuspensjon | Uavhengig flerleddet fjæroppheng med stabilisator |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | disk-ventil |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 245/55 R19 |
| Felgstørrese | 19 |