
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Hycan 007? | SUV, Crossover , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 73 kWh (184 Hp)? | 523 km 324.98 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Hycan 007 73 kWh (184 Hp)? | 15.9 kWh/100 km 25.59 kWh/100 mi 132 MPGe 6.3 km/kWh 3.9 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2020 007 73 kWh (184 Hp)? | 170 km/h | 105.63 mph 0-100 km/h: 8.2 s 0-60 mph: 7.8 s |
| Jaką ma moc silnik, Hycan 007 SUV, Crossover 2020 73 kWh (184 Hp)? | 184 KM, 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Hycan 007 SUV, Crossover 2020 73 kWh (184 Hp)? | Napęd na przednie koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2020 Hycan 007 SUV, Crossover ? | 4879 mm 192.09 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2020 Hycan 007 SUV, Crossover ? | 1937 mm 76.26 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2020 Hycan 007 73 kWh (184 Hp)? | 1920 kg 4232.88 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2020 Hycan 007 SUV, Crossover ? | 450 - 1500 l 15.89 - 52.97 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2020 Hycan 007 73 kWh (184 Hp)? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Hycan |
|---|---|
| Model | 007 |
| Generacja | 007 |
| Modyfikacja (Silnik) | 73 kWh (184 KM) |
| Początek produkcji | kwiecień, 2020 r |
| Koniec produkcji | 2025 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV, Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Typ paliwa | elektryczność |
|---|---|
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 8.2 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 8.2 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 7.8 s |
| Prędkość maksymalna | 170 km/h 105.63 mph |
| Stosunek masy do mocy | 10.4 kg/KM, 95.8 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 5.5 kg/Nm, 182.3 Nm/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 73 kWh |
|---|---|
| Technologia baterii | Litowo-niklowy manganowo-kobaltowy (Li-NMC) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg elektryczny (NEDC) | 523 km 324.98 mi |
| Średnie zużycie energii (NEDC) | 15.9 kWh/100 km
25.59 kWh/100 mi 132 MPGe 6.3 km/kWh 3.9 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 184 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 184 KM |
| Moment obrotowy systemu | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Masa własna | 1920 kg 4232.88 lbs. |
|---|---|
| Minimalna pojemność bagażnika | 450 l 15.89 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1500 l 52.97 cu. ft. |
| Długość | 4879 mm 192.09 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1937 mm 76.26 in. |
| Wysokość | 1680 mm 66.14 in. |
| Rozstaw osi | 2919 mm 114.92 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1650 mm 64.96 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1660 mm 65.35 in. |
| Prześwit | 150 mm 5.91 in. |
| Kąt natarcia | 17° |
| Kąt zejścia | 20° |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 245/55 R19 |
| Rozmiar felg | 19 |