
| От какъв тип е каросерията, Audi Q2? | SUV, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко ЕКО е колата, Audi Q2 1.4 TFSI COD (150 Hp) quattro? | Euro 6 |
| Колко бърза е колата, 2016 Q2 1.4 TFSI COD (150 Hp) quattro? | 205 км/ч | 127.38 mph 0-100 км/ч: 9 сек 0-60 mph: 8.6 сек |
| Колко мощност има, Audi Q2 SUV 2016 1.4 TFSI COD (150 Hp) quattro? | 150 кс, 250 Нм 184.39 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Audi Q2 SUV 2016 1.4 TFSI COD (150 Hp) quattro? | 1.4 л 1395 см3 85.13 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2016 Audi 1.4 TFSI COD (150 Hp) quattro? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, Audi Q2 SUV 2016 1.4 TFSI COD (150 Hp) quattro? | Пълно задвижване (4x4). Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва перманентно предните колела, а при нужда през електрически или механично управляван съединител се задвижват задните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2016 Audi Q2 SUV? | 4191 мм 165 in. |
| Колко широка е колата, 2016 Audi Q2 SUV? | 1794 мм 70.63 in. |
| Какъв е обемът на багажника, 2016 Audi Q2 SUV? | 355 - 1000 л 12.54 - 35.31 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2016 Audi Q2 1.4 TFSI COD (150 Hp) quattro? | 6, ръчна скоростна кутия |
| Марка | Audi |
|---|---|
| Модел | Q2 |
| Генерация | Q2 |
| Модификация (Двигател) | 1.4 TFSI COD (150 кс) quattro |
| Начало на производство | 2016 г |
| Край на производство | 2018 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Тип гориво | Бензин |
|---|---|
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 9 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 9 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 8.6 сек |
| Максимална скорост | 205 км/ч 127.38 mph |
| Екологичен стандарт | Euro 6 |
| Мощност | 150 кс @ 5000-6000 об/мин |
|---|---|
| Мощност за литър работен обем | 107.5 кс/л |
| Въртящ момент | 250 Нм @ 1500-3500 об/мин 184.39 lb.-ft. @ 1500-3500 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | CZEA |
| Обем на двигателя | 1395 см3 85.13 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Диаметър на цилиндрите | 74.5 мм 2.93 in. |
| Ход на буталото | 80 мм 3.15 in. |
| Степен на сгъстяване | 10:1 |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Директно впръскване |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Газоразпределителен механизъм | DOHC |
| Количество на маслото в двигателя | 4 л 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 8 л 8.45 US qt | 7.04 UK qt |
| Двигателни системи | Система за деактивиране на цилиндри |
| Минимален обем на багажника | 355 л 12.54 cu. ft. |
|---|---|
| Максимален обем на багажника | 1000 л 35.31 cu. ft. |
| Максимално натоварване на покрива | 60 кг 132.28 lbs. |
| Максимално натоварване върху теглича | 75 кг 165.35 lbs. |
| Дължина | 4191 мм 165 in. |
|---|---|
| Широчина | 1794 мм 70.63 in. |
| Широчина с отворени огледала | 2009 мм 79.09 in. |
| Височина | 1508 мм 59.37 in. |
| Колесна база | 2595 мм 102.17 in. |
| Предна следа | 1547 мм 60.91 in. |
| Задна следа | 1541 мм 60.67 in. |
| Преден надвес | 828 мм 32.6 in. |
| Заден надвес | 768 мм 30.24 in. |
| Минимален диаметър на завой | 11.1 м 36.42 ft. |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва перманентно предните колела, а при нужда през електрически или механично управляван съединител се задвижват задните колела. |
|---|---|
| Задвижване | Пълно задвижване (4x4) |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 6 предавки, ръчна скоростна кутия |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 205/60 R16; 215/60 R16; 215/55 R17; 215/50 R18; 235/40 R19 |
| Размери на джантите | 6J x 16; 6.5J x 16; 7J x 17; 7J x 18; 8J x 19 |