
| Karoser tipi nedir, Audi Q2? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Araç ne kadar ECO'dur, Audi Q2 1.4 TFSI COD (150 Hp) quattro? | Euro 6 |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2016 Q2 1.4 TFSI COD (150 Hp) quattro? | 205 km/saat | 127.38 mph 0-100 km/saat: 9 saniye 0-60 mph: 8.6 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Audi Q2 SUV 2016 1.4 TFSI COD (150 Hp) quattro? | 150 bg, 250 Nm 184.39 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Audi Q2 SUV 2016 1.4 TFSI COD (150 Hp) quattro? | 1.4 Lt 1395 cm3 85.13 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2016 Audi 1.4 TFSI COD (150 Hp) quattro? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Audi Q2 SUV 2016 1.4 TFSI COD (150 Hp) quattro? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). İçten yanmalı motor. İYM ön tekerlekleri kalıcı olarak tahrik eder ve gerekirse elektrikle veya mekanik olarak çalıştırılan bir debriyaj ile arka tekerlekler tahrik edilir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2016 Audi Q2 SUV? | 4191 mm 165 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2016 Audi Q2 SUV? | 1794 mm 70.63 in. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2016 Audi Q2 SUV? | 355 - 1000 Lt 12.54 - 35.31 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2016 Audi Q2 1.4 TFSI COD (150 Hp) quattro? | 6, manuel şanzıman |
| Marka | Audi |
|---|---|
| Model | Q2 |
| Nesil | Q2 |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.4 TFSI COD (150 bg) quattro |
| Üretim başlangıç yılı | 2016 yıl |
| Son üretim yılı | 2018 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Benzin |
|---|---|
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 9 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 9 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 8.6 saniye |
| Maksimum sürat | 205 km/saat 127.38 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| Güç | 150 bg @ 5000-6000 dev/dak |
|---|---|
| Litre başına güç | 107.5 bg/Lt |
| Tork | 250 Nm @ 1500-3500 dev/dak 184.39 lb.-ft. @ 1500-3500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | CZEA |
| Motor hacmi | 1395 cm3 85.13 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 74.5 mm 2.93 in. |
| Silindir içi vuruş | 80 mm 3.15 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4 Lt 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 8 Lt 8.45 US qt | 7.04 UK qt |
| Motor sistemleri | Silindir Deaktivasyonu sistemi |
| Bagaj hacmi en az | 355 Lt 12.54 cu. ft. |
|---|---|
| Bagaj hacmi en fazla | 1000 Lt 35.31 cu. ft. |
| Tavan Yükü | 60 Kg 132.28 lbs. |
| Römork burun yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Uzunluk | 4191 mm 165 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1794 mm 70.63 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2009 mm 79.09 in. |
| Yükseklik | 1508 mm 59.37 in. |
| Dingil Mesafesi | 2595 mm 102.17 in. |
| Ön tekerlek izi | 1547 mm 60.91 in. |
| Arka tekerlek izi | 1541 mm 60.67 in. |
| ön çıkıntı | 828 mm 32.6 in. |
| arka çıkıntı | 768 mm 30.24 in. |
| En az dönüş açısı | 11.1 m 36.42 ft. |
| Aktarma mimarisi | İYM ön tekerlekleri kalıcı olarak tahrik eder ve gerekirse elektrikle veya mekanik olarak çalıştırılan bir debriyaj ile arka tekerlekler tahrik edilir. |
|---|---|
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, manuel şanzıman |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 205/60 R16; 215/60 R16; 215/55 R17; 215/50 R18; 235/40 R19 |
| Jant Boyutu | 6J x 16; 6.5J x 16; 7J x 17; 7J x 18; 8J x 19 |