
| Karoser tipi nedir, Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupe (C590)? | Coupe, Liftback, 5 Kapı, 4 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 63 106 kWh (1169 Hp) 4MATIC+? | 596-696 km 370.34 - 432.47 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupe (C590) 63 106 kWh (1169 Hp) 4MATIC+? | 17.9-21 kWh/100 km 28.81 - 33.8 kWh/100 mi 117 - 100 MPGe 5.6 - 4.8 km/kWh 3.5 - 3 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 AMG GT 4-Door Coupe (C590) 63 106 kWh (1169 Hp) 4MATIC+? | 300 km/saat | 186.41 mph 0-100 km/saat: 2.4 saniye 0-60 mph: 2.3 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupe Coupe, Liftback 2026 63 106 kWh (1169 Hp) 4MATIC+? | 1169 bg, 2000 Nm 1475.12 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupe (C590) Coupe, Liftback 2026 63 106 kWh (1169 Hp) 4MATIC+? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). BEV (Elektrikli Araç). İki elektrik motoru arka tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupe Coupe, Liftback? | 5094 mm 200.55 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupe Coupe, Liftback? | 1959 mm 77.13 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupe (C590) 63 106 kWh (1169 Hp) 4MATIC+? | 2460 Kg 5423.37 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupe Coupe, Liftback? | 415 Lt 14.66 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupe (C590) 63 106 kWh (1169 Hp) 4MATIC+? | 1, otomatik şanzıman |
| Marka | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Model | AMG GT 4-Door Coupe |
| Nesil | AMG GT 4-Door Coupe (C590) |
| Modifikasyonu (Motor) | 63 106 kWh (1169 bg) 4MATIC+ |
| Üretim başlangıç yılı | 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Coupe, Liftback |
| Koltuk Sayısı | 4 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
|---|---|
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 2.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 2.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph | 2.3 saniye |
| Hızlanma 0 - 200 km/saat | 6.8 saniye |
| Maksimum sürat | 300 km/saat, Elektronik olarak sınırlı 186.41 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 2.1 Kg/bg, 475.2 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 1.2 Kg/Nm, 813 Nm/ton |
| Net batarya kapasitesi | 106 kWh |
|---|---|
| Batarya voltajı | 800 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum nikel kobalt manganez alüminyum (Li-NCMA) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 596-696 km 370.34 - 432.47 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 17.9-21 kWh/100 km
28.81 - 33.8 kWh/100 mi 117 - 100 MPGe 5.6 - 4.8 km/kWh 3.5 - 3 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrik motorunun maksimum devir sayısı | 13000 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrik motorunun maksimum devir sayısı | 13000 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 3 | |
| Elektrik motorunun maksimum devir sayısı | 15000 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 1169 bg |
| Sistem tork | 2000 Nm 1475.12 lb.-ft. |
| Ağırlık | 2460 Kg 5423.37 lbs. |
|---|---|
| Bagaj hacmi en az | 415 Lt 14.66 cu. ft. |
| Uzunluk | 5094 mm 200.55 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1959 mm 77.13 in. |
| Yükseklik | 1411 mm 55.55 in. |
| Dingil Mesafesi | 3040 mm 119.69 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.22 |
| Aktarma mimarisi | İki elektrik motoru arka tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri hareket ettirir. |
|---|---|
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon, Havalı süspansiyonu |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon, Havalı süspansiyonu |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) 4 döner tekerlek (arka döner tekerlek) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Jant Boyutu | 19; 20; 21 |