
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupe (C590)? | Coupé , Liftback, 5 drzwi, 4 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 63 106 kWh (1169 Hp) 4MATIC+? | 596-696 km 370.34 - 432.47 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupe (C590) 63 106 kWh (1169 Hp) 4MATIC+? | 17.9-21 kWh/100 km 28.81 - 33.8 kWh/100 mi 117 - 100 MPGe 5.6 - 4.8 km/kWh 3.5 - 3 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 AMG GT 4-Door Coupe (C590) 63 106 kWh (1169 Hp) 4MATIC+? | 300 km/h | 186.41 mph 0-100 km/h: 2.4 s 0-60 mph: 2.3 s |
| Jaką ma moc silnik, Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupe Coupé , Liftback 2026 63 106 kWh (1169 Hp) 4MATIC+? | 1169 KM, 2000 Nm 1475.12 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupe (C590) Coupé , Liftback 2026 63 106 kWh (1169 Hp) 4MATIC+? | Napęd na wszystkie koła (4x4). BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Dwa silniki elektryczne napędzają tylne koła, jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupe Coupé , Liftback? | 5094 mm 200.55 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupe Coupé , Liftback? | 1959 mm 77.13 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupe (C590) 63 106 kWh (1169 Hp) 4MATIC+? | 2460 kg 5423.37 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupe Coupé , Liftback? | 415 l 14.66 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupe (C590) 63 106 kWh (1169 Hp) 4MATIC+? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Model | AMG GT 4-Door Coupe |
| Generacja | AMG GT 4-Door Coupe (C590) |
| Modyfikacja (Silnik) | 63 106 kWh (1169 KM) 4MATIC+ |
| Początek produkcji | 2026 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | Coupé , Liftback |
| Liczba miejsc | 4 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Typ paliwa | elektryczność |
|---|---|
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 2.4 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 2.4 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph | 2.3 s |
| Przyspieszenie 0 - 200 km/h | 6.8 s |
| Prędkość maksymalna | 300 km/h, Elektronicznie ograniczona 186.41 mph |
| Stosunek masy do mocy | 2.1 kg/KM, 475.2 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 1.2 kg/Nm, 813 Nm/tonę |
| Pojemność netto (użytkowa) akumulatora | 106 kWh |
|---|---|
| Napięcie baterii | 800 V |
| Technologia baterii | Litowo-niklowo-kobaltowo-manganowo-aluminiowy (Li-NCMA) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (WLTP) | 596-696 km 370.34 - 432.47 mi |
| Średnie zużycie energii (WLTP) | 17.9-21 kWh/100 km
28.81 - 33.8 kWh/100 mi 117 - 100 MPGe 5.6 - 4.8 km/kWh 3.5 - 3 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Maksymalne obroty silnika elektrycznego | 13000 obr./min. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Silnik elektryczny 2 | |
| Maksymalne obroty silnika elektrycznego | 13000 obr./min. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Silnik elektryczny 3 | |
| Maksymalne obroty silnika elektrycznego | 15000 obr./min. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 1169 KM |
| Moment obrotowy systemu | 2000 Nm 1475.12 lb.-ft. |
| Masa własna | 2460 kg 5423.37 lbs. |
|---|---|
| Minimalna pojemność bagażnika | 415 l 14.66 cu. ft. |
| Długość | 5094 mm 200.55 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1959 mm 77.13 in. |
| Wysokość | 1411 mm 55.55 in. |
| Rozstaw osi | 3040 mm 119.69 in. |
| Współczynnik oporu powietrza (Cx) | 0.22 |
| Architektura układu napędowego | Dwa silniki elektryczne napędzają tylne koła, jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na wszystkie koła (4x4) |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe, Zawieszenie pneumatyczne |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe, Zawieszenie pneumatyczne |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) 4 koła skrętne (4WS, tylne koła skrętne) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar felg | 19; 20; 21 |