
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Mercedes-Benz GLE SUV (V167, facelift 2026)? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Mercedes-Benz GLE SUV (V167, facelift 2026) GLE 450e (435 Hp) Plug-in Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 3.2-9.6 l/100 km 73.5 - 24.5 US mpg 88.3 - 29.4 UK mpg 31.3 - 10.4 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Mercedes-Benz GLE GLE 450e (435 Hp) Plug-in Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 73-88 g/km CO2 Euro 6e-bis |
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, GLE 450e (435 Hp) Plug-in Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 102 km 63.38 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Mercedes-Benz GLE SUV (V167, facelift 2026) GLE 450e (435 Hp) Plug-in Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 21.7-29.9 kWh/100 km 34.92 - 48.12 kWh/100 mi 96 - 70 MPGe 4.6 - 3.3 km/kWh 2.9 - 2.1 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 GLE SUV (V167, facelift 2026) GLE 450e (435 Hp) Plug-in Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 240 km/h | 149.13 mph 0-100 km/h: 5.6 s 0-60 mph: 5.3 s |
| Jaką ma moc silnik, Mercedes-Benz GLE SUV 2026 GLE 450e (435 Hp) Plug-in Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 435 KM, 680 Nm 501.54 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Mercedes-Benz GLE SUV 2026 GLE 450e (435 Hp) Plug-in Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 3.0 l 2999 cm3 183.01 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2026 Mercedes-Benz GLE 450e (435 Hp) Plug-in Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 6, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Mercedes-Benz GLE SUV (V167, facelift 2026) SUV 2026 GLE 450e (435 Hp) Plug-in Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | Napęd na wszystkie koła (4x4). PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym). Silnik spalinowy (SSW) oraz motor elektryczny wprowadzają w ruch cztery koła pojazdu z możliwością jazdy zasilane wyłącznie energią elektryczną lub w trybie mieszanym. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Mercedes-Benz GLE SUV? | 4923 mm 193.82 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Mercedes-Benz GLE SUV? | 2010 mm 79.13 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Mercedes-Benz GLE SUV (V167, facelift 2026) GLE 450e (435 Hp) Plug-in Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 2700 kg 5952.48 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Mercedes-Benz GLE SUV (V167, facelift 2026) GLE 450e (435 Hp) Plug-in Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 3375 kg 7440.6 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Mercedes-Benz GLE SUV? | 485 - 1915 l 17.13 - 67.63 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Mercedes-Benz GLE SUV (V167, facelift 2026) GLE 450e (435 Hp) Plug-in Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC? | 9, automatyczna skrzynia biegów G-TRONIC |
| Marka | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Model | GLE |
| Generacja | GLE SUV (V167, facelift 2026) |
| Modyfikacja (Silnik) | GLE 450e (435 KM) Plug-in Hybrid 4MATIC 9G-TRONIC |
| Początek produkcji | Może, 2026 r |
| Architektura agregatu | PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Zużycia paliwa, niska prędkość (WLTP) | 13.5 l/100 km
17.4 US mpg 20.9 UK mpg 7.4 km/l |
|---|---|
| Zużycia paliwa, średnia prędkość (WLTP) | 9.1 l/100 km
25.8 US mpg 31 UK mpg 11 km/l |
| Zużycia paliwa, wysoka prędkość (WLTP) | 8.3 l/100 km
28.3 US mpg 34 UK mpg 12 km/l |
| Zużycia paliwa, bardzo wysoka prędkość (WLTP) | 9.6 l/100 km
24.5 US mpg 29.4 UK mpg 10.4 km/l |
| Zużycia paliwa, mieszany (WLTP) | 3.2-9.6 l/100 km
73.5 - 24.5 US mpg 88.3 - 29.4 UK mpg 31.3 - 10.4 km/l |
| Emisje CO2 (WLTP) | 73-88 g/km |
| Typ paliwa | benzyna / elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 5.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 5.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 5.3 s |
| Prędkość maksymalna | 240 km/h 149.13 mph |
| Standard ekologiczny | Euro 6e-bis |
| Stosunek masy do mocy | 6.2 kg/KM, 161.1 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 4 kg/Nm, 251.9 Nm/tonę |
| Pojemność netto (użytkowa) akumulatora | 25.72 kWh |
|---|---|
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Lokalizacja baterii | Pod bagażnikiem |
| Zasięg elektryczny (WLTP) | 102 km 63.38 mi |
| Średnie zużycie energii (WLTP) | 21.7-29.9 kWh/100 km
34.92 - 48.12 kWh/100 mi 96 - 70 MPGe 4.6 - 3.3 km/kWh 2.9 - 2.1 mi/kWh |
| Maksymalna szybkość (jedynie napędzane elektrycznie) | 140 km/h 86.99 mph |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 184 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 480 Nm 354.03 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Między silnikiem spalinowym a skrzynią biegów |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 435 KM |
| Moment obrotowy systemu | 680 Nm 501.54 lb.-ft. |
| Moc | 326 KM @ 4250-6100 obr./min. |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 108.7 KM/l |
| Moment obrotowy | 540 Nm @ 2200-4250 obr./min. 398.28 lb.-ft. @ 2200-4250 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, wzdłuż |
| Model/Kod silnika | M 256 Evo |
| Pojemność silnika | 2999 cm3 183.01 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 6 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 83 mm 3.27 in. |
| Skok tłoka | 92.35 mm 3.64 in. |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Twin-scroll turbo, Intercooler |
| Układ rozrządu | DOHC, CAMTRONIC |
| Układy silnika | System start-stop Filtr cząstek stałych |
| Masa własna | 2700 kg 5952.48 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 3375 kg 7440.6 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 675 kg 1488.12 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 485 l 17.13 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1915 l 67.63 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 65 l 17.17 US gal | 14.3 UK gal |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 100 kg 220.46 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 2700 kg 5952.48 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 108 kg 238.1 lbs. |
| Długość | 4923 mm 193.82 in. |
|---|---|
| Szerokość | 2010 mm 79.13 in. |
| Szerokość ze złożonymi lusterkami | 2024 mm 79.69 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 2164 mm 85.2 in. |
| Wysokość | 1793 mm 70.59 in. |
| Rozstaw osi | 2995 mm 117.91 in. |
| Prześwit | 205 mm 8.07 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 12.02 m 39.44 ft. |
| Kąt natarcia | 25° |
| Kąt zejścia | 25° |
| kąt rampowy | 17° |
| Architektura układu napędowego | Silnik spalinowy (SSW) oraz motor elektryczny wprowadzają w ruch cztery koła pojazdu z możliwością jazdy zasilane wyłącznie energią elektryczną lub w trybie mieszanym. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na wszystkie koła (4x4) |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 9 biegów, automatyczna skrzynia biegów G-TRONIC |
| Zawieszenie przednie | Sprężyna śrubowa, podwójny wahacz poprzeczny , stabilizator poprzeczny , Zawieszenie pneumatyczne - opcjonalne |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem, Zawieszenie pneumatyczne - opcjonalne |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | Przednie opony: 275/50 R20; 275/45 R21; 285/40 R22 Tylne opony: 275/50 R20; 315/40 R21; 325/35 R22 |
| Rozmiar felg | Przednie felgi: 8.5J x 20; 9J x 20; 10J x 21; 10J x 22 Tylne felgi: 8.5J x 20; 9J x 20; 11J x 21; 11J x 22 |