
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Ford Focus Cabriolet II? | Kabriolet , 2 drzwi, 4 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Ford Focus Cabriolet II 1.6 Duratec 16V (100 Hp)? | 7.1 l/100 km 33.1 US mpg 39.8 UK mpg 14.1 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Ford Focus 1.6 Duratec 16V (100 Hp)? | 169 g/km CO2 |
| Jak szybki jest pojazd, 2006 Focus Cabriolet II 1.6 Duratec 16V (100 Hp)? | 182 km/h | 113.09 mph 0-100 km/h: 13.6 s 0-60 mph: 12.9 s |
| Jaką ma moc silnik, Ford Focus Kabriolet 2006 1.6 Duratec 16V (100 Hp)? | 100 KM, 150 Nm 110.63 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Ford Focus Kabriolet 2006 1.6 Duratec 16V (100 Hp)? | 1.6 l 1596 cm3 97.39 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2006 Ford 1.6 Duratec 16V (100 Hp)? | 4 |
| Jaki jest układ napędowy, Ford Focus Cabriolet II Kabriolet 2006 1.6 Duratec 16V (100 Hp)? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2006 Ford Focus Kabriolet ? | 4509 mm 177.52 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2006 Ford Focus Kabriolet ? | 1834 mm 72.2 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2006 Ford Focus Cabriolet II 1.6 Duratec 16V (100 Hp)? | 1398 kg 3082.06 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2006 Ford Focus Cabriolet II 1.6 Duratec 16V (100 Hp)? | 1870 kg 4122.64 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2006 Ford Focus Kabriolet ? | 248 - 534 l 8.76 - 18.86 cu. ft. |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Ford |
| Model | Focus |
| Generacja | Focus Cabriolet II |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.6 Duratec 16V (100 KM) |
| Początek produkcji | 2006 r |
| Koniec produkcji | 2010 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Kabriolet |
| Liczba miejsc | 4 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski | 9.4 l/100 km
25 US mpg 30.1 UK mpg 10.6 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski | 5.8 l/100 km
40.6 US mpg 48.7 UK mpg 17.2 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany | 7.1 l/100 km
33.1 US mpg 39.8 UK mpg 14.1 km/l |
| Emisje CO2 | 169 g/km |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 13.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 13.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 12.9 s |
| Prędkość maksymalna | 182 km/h 113.09 mph |
| Stosunek masy do mocy | 14 kg/KM, 71.5 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 9.3 kg/Nm, 107.3 Nm/tonę |
| Silnik | |
| Moc | 100 KM @ 6000 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 62.7 KM/l |
| Moment obrotowy | 150 Nm @ 4000 obr./min. 110.63 lb.-ft. @ 4000 obr./min. |
| Model/Kod silnika | HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC |
| Pojemność silnika | 1596 cm3 97.39 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Średnica cylindrów | 79 mm 3.11 in. |
| Skok tłoka | 81.4 mm 3.2 in. |
| Stopień sprężania | 11:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Ilość oleju w silniku | 4.1 l 4.33 US qt | 3.61 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 5.5 l 5.81 US qt | 4.84 UK qt |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 1398 kg 3082.06 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 1870 kg 4122.64 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 472 kg 1040.58 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 248 l 8.76 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 534 l 18.86 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 55 l 14.53 US gal | 12.1 UK gal |
| Wymiary | |
| Długość | 4509 mm 177.52 in. |
| Szerokość | 1834 mm 72.2 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 1991 mm 78.39 in. |
| Wysokość | 1448 mm 57.01 in. |
| Rozstaw osi | 2640 mm 103.94 in. |
| zwis przedni | 875 mm 34.45 in. |
| zwis tylny | 994 mm 39.13 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 10.4 m 34.12 ft. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Rozmiar opon | 205/55 R16; 205/50 R17; 225/40 R18 |
| Rozmiar felg | 6.5J x 16; 7J x 17; 7.5J x 18 |