
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Ford Focus Cabriolet II? | Kabriolet , 2 drzwi, 4 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Ford Focus Cabriolet II 2.0 TDCi (136 Hp)? | 5.9 l/100 km 39.9 US mpg 47.9 UK mpg 16.9 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Ford Focus 2.0 TDCi (136 Hp)? | 156 g/km CO2 |
| Jak szybki jest pojazd, 2006 Focus Cabriolet II 2.0 TDCi (136 Hp)? | 205 km/h | 127.38 mph 0-100 km/h: 10.3 s 0-60 mph: 9.8 s |
| Jaką ma moc silnik, Ford Focus Kabriolet 2006 2.0 TDCi (136 Hp)? | 136 KM, 340 Nm 250.77 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Ford Focus Kabriolet 2006 2.0 TDCi (136 Hp)? | 2.0 l 1997 cm3 121.86 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2006 Ford 2.0 TDCi (136 Hp)? | 4 |
| Jaki jest układ napędowy, Ford Focus Cabriolet II Kabriolet 2006 2.0 TDCi (136 Hp)? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2006 Ford Focus Kabriolet ? | 4509 mm 177.52 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2006 Ford Focus Kabriolet ? | 1834 mm 72.2 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2006 Ford Focus Cabriolet II 2.0 TDCi (136 Hp)? | 1551-1555 kg 3419.37 - 3428.19 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2006 Ford Focus Cabriolet II 2.0 TDCi (136 Hp)? | 2045 kg 4508.45 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2006 Ford Focus Kabriolet ? | 248 - 534 l 8.76 - 18.86 cu. ft. |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Ford |
| Model | Focus |
| Generacja | Focus Cabriolet II |
| Modyfikacja (Silnik) | 2.0 TDCi (136 KM) |
| Początek produkcji | 2006 r |
| Koniec produkcji | 2010 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Kabriolet |
| Liczba miejsc | 4 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski | 7.7 l/100 km
30.5 US mpg 36.7 UK mpg 13 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski | 4.9 l/100 km
48 US mpg 57.6 UK mpg 20.4 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany | 5.9 l/100 km
39.9 US mpg 47.9 UK mpg 16.9 km/l |
| Emisje CO2 | 156 g/km |
| Typ paliwa | Olej napędowy |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 10.3 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 10.3 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 9.8 s |
| Prędkość maksymalna | 205 km/h 127.38 mph |
| Stosunek masy do mocy | 11.4 kg/KM, 87.7 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 4.6 kg/Nm, 219.2 Nm/tonę |
| Silnik | |
| Moc | 136 KM @ 4000 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 68.1 KM/l |
| Moment obrotowy | 340 Nm @ 2000 obr./min. 250.77 lb.-ft. @ 2000 obr./min. |
| Model/Kod silnika | G6DA, G6DB, G6DD |
| Pojemność silnika | 1997 cm3 121.86 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Średnica cylindrów | 85 mm 3.35 in. |
| Skok tłoka | 88 mm 3.46 in. |
| Stopień sprężania | 18:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Ilość oleju w silniku | 5.5 l 5.81 US qt | 4.84 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 8.4 l 8.88 US qt | 7.39 UK qt |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 1551-1555 kg 3419.37 - 3428.19 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 2045 kg 4508.45 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 490-494 kg 1080.27 - 1089.08 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 248 l 8.76 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 534 l 18.86 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 52.7 l 13.92 US gal | 11.59 UK gal |
| Wymiary | |
| Długość | 4509 mm 177.52 in. |
| Szerokość | 1834 mm 72.2 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 1991 mm 78.39 in. |
| Wysokość | 1448 mm 57.01 in. |
| Rozstaw osi | 2640 mm 103.94 in. |
| zwis przedni | 875 mm 34.45 in. |
| zwis tylny | 994 mm 39.13 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 10.4 m 34.12 ft. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Rozmiar opon | 205/55 R16; 205/50 R17; 225/40 R18 |
| Rozmiar felg | 6.5J x 16; 7J x 17; 7.5J x 18 |