
| Hvilken type er karosseriet, Exeed EX7? | SUV, 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, 100 kWh (480 Hp) Electric 4WD? | 682 km 423.78 mi |
| Hvor mye er strømforbruket, Exeed EX7 100 kWh (480 Hp) Electric 4WD? | 15.3 kWh/100 km 24.62 kWh/100 mi 137 MPGe 6.5 km/kWh 4.1 mi/kWh |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2026 EX7 100 kWh (480 Hp) Electric 4WD? | 210 km/t | 130.49 mph 0-100 km/t: 4.7 sek 0-60 mph: 4.5 sek |
| Hva er motorens effekt, Exeed EX7 SUV 2026 100 kWh (480 Hp) Electric 4WD? | 480 hk, 663 Hm 489 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, Exeed EX7 SUV 2026 100 kWh (480 Hp) Electric 4WD? | Firehjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver forhjulene, en elektrisk motor driver bakhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2026 Exeed EX7 SUV? | 4988 mm 196.38 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2026 Exeed EX7 SUV? | 1975 mm 77.76 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2026 Exeed EX7 100 kWh (480 Hp) Electric 4WD? | 2350 kg 5180.86 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2026 Exeed EX7 100 kWh (480 Hp) Electric 4WD? | 2750 kg 6062.71 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2026 Exeed EX7 SUV? | 668 - 1835 l 23.59 - 64.8 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2026 Exeed EX7 100 kWh (480 Hp) Electric 4WD? | 1, automatisk girkasse |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | Exeed |
| modell | EX7 |
| Generasjon | EX7 |
| Modifikasjon (motor) | 100 kWh (480 hk) Electric 4WD |
| Første år av produksjon | April, 2026 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | SUV |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Prestasjon | |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 4.7 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 4.7 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 4.5 sek |
| Maksimal hastighet | 210 km/t 130.49 mph |
| Motsvarighet vekt/effekt | 4.9 kg/hk, 204.3 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 3.5 kg/Hm, 282.1 Hm/tonn |
| Elektriske biler og hybrider | |
| Brutto batterikapasitet | 100.26 kWh |
| Batterispenning | 800 V |
| Teknologi for batterilagring | Litium-nikkel mangan koboltoksid (Li-NMC) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (CLTC) | 682 km 423.78 mi |
| Energiforbruk (CLTC) | 15.3 kWh/100 km
24.62 kWh/100 mi 137 MPGe 6.5 km/kWh 4.1 mi/kWh |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 313 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 425 Hm 313.46 lb.-ft. |
| Elektrisk motor modell/kode | TZ220XSG05 |
| Plassering av elektrisk motor | Bakaksel, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Elektrisk motor 2 | |
| Effekt elektrisk motor | 167 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 238 Hm 175.54 lb.-ft. |
| Elektrisk motor modell/kode | YS190XY101 |
| Plassering av elektrisk motor | Forakselen, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Asynkron |
| Systemkraft | 480 hk |
| System dreiemoment | 663 Hm 489 lb.-ft. |
| Volum og vekter | |
| Vekt | 2350 kg 5180.86 lbs. |
| Maksimalt tillatt vekt | 2750 kg 6062.71 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 400 kg 881.85 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 668 l 23.59 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 1835 l 64.8 cu. ft. |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 4988 mm 196.38 in. |
| Bredde | 1975 mm 77.76 in. |
| Høyde | 1702 mm 67.01 in. |
| Akselavstand | 3000 mm 118.11 in. |
| Sporvidde, foran | 1690 mm 66.54 in. |
| Sporvidde, baks | 1695 mm 66.73 in. |
| Bakkeklaring | 171 mm 6.73 in. |
| Dra koeffisient (Cd) | 0.31 |
| Minimal snu diamenter | 11.3 m 37.07 ft. |
| Angrepsvinkel | 19° |
| Utgangsvinkel | 21° |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver forhjulene, en elektrisk motor driver bakhjulene. |
| Hjultrekk | Firehjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Dobbel-wishbone hjuloppheng , tverr stabilisator , Luftfjæring |
| baksuspensjon | Uavhengig multi-link oppheng, Luftfjæring, Tverrgående stabilisator |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | disk-ventil |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 265/45 R21 |
| Felgstørrese | 21 |