
| Karoser tipi nedir, Exeed EX7? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 100 kWh (480 Hp) Electric 4WD? | 682 km 423.78 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Exeed EX7 100 kWh (480 Hp) Electric 4WD? | 15.3 kWh/100 km 24.62 kWh/100 mi 137 MPGe 6.5 km/kWh 4.1 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 EX7 100 kWh (480 Hp) Electric 4WD? | 210 km/saat | 130.49 mph 0-100 km/saat: 4.7 saniye 0-60 mph: 4.5 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Exeed EX7 SUV 2026 100 kWh (480 Hp) Electric 4WD? | 480 bg, 663 Nm 489 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, Exeed EX7 SUV 2026 100 kWh (480 Hp) Electric 4WD? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 Exeed EX7 SUV? | 4988 mm 196.38 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 Exeed EX7 SUV? | 1975 mm 77.76 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 Exeed EX7 100 kWh (480 Hp) Electric 4WD? | 2350 Kg 5180.86 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 Exeed EX7 100 kWh (480 Hp) Electric 4WD? | 2750 Kg 6062.71 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 Exeed EX7 SUV? | 668 - 1835 Lt 23.59 - 64.8 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 Exeed EX7 100 kWh (480 Hp) Electric 4WD? | 1, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Exeed |
| Model | EX7 |
| Nesil | EX7 |
| Modifikasyonu (Motor) | 100 kWh (480 bg) Electric 4WD |
| Üretim başlangıç yılı | Nisan, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 4.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 4.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 4.5 saniye |
| Maksimum sürat | 210 km/saat 130.49 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 4.9 Kg/bg, 204.3 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.5 Kg/Nm, 282.1 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 100.26 kWh |
| Batarya voltajı | 800 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (CLTC) | 682 km 423.78 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (CLTC) | 15.3 kWh/100 km
24.62 kWh/100 mi 137 MPGe 6.5 km/kWh 4.1 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 313 bg |
| Elektrikli motor torku | 425 Nm 313.46 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | TZ220XSG05 |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 167 bg |
| Elektrikli motor torku | 238 Nm 175.54 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | YS190XY101 |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Asenkron |
| Sistem gücü | 480 bg |
| Sistem tork | 663 Nm 489 lb.-ft. |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2350 Kg 5180.86 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2750 Kg 6062.71 lbs. |
| Azami yük | 400 Kg 881.85 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 668 Lt 23.59 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1835 Lt 64.8 cu. ft. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4988 mm 196.38 in. |
| Genişlik | 1975 mm 77.76 in. |
| Yükseklik | 1702 mm 67.01 in. |
| Dingil Mesafesi | 3000 mm 118.11 in. |
| Ön tekerlek izi | 1690 mm 66.54 in. |
| Arka tekerlek izi | 1695 mm 66.73 in. |
| Yerden yükseklik | 171 mm 6.73 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.31 |
| En az dönüş açısı | 11.3 m 37.07 ft. |
| Yaklaşım açısı | 19° |
| Kalkış açısı | 21° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı, Enine sabitleyici, Havalı süspansiyonu |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon, Havalı süspansiyonu, Enine sabitleyici |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 265/45 R21 |
| Jant Boyutu | 21 |