
| Hvilken type er karosseriet, Enovate ME7? | SUV, Crossover , 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, 54 kWh (218 Hp) Electric? | 410-430 km 254.76 - 267.19 mi |
| Hvor mye er strømforbruket, Enovate ME7 54 kWh (218 Hp) Electric? | 14.2 kWh/100 km 22.85 kWh/100 mi 147 MPGe 7 km/kWh 4.4 mi/kWh |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2020 ME7 54 kWh (218 Hp) Electric? | 165 km/t | 102.53 mph 0-100 km/t: 7.7 sek 0-60 mph: 7.3 sek |
| Hva er motorens effekt, Enovate ME7 SUV, Crossover 2020 54 kWh (218 Hp) Electric? | 218 hk, 330 Hm 243.4 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, Enovate ME7 SUV, Crossover 2020 54 kWh (218 Hp) Electric? | Forhjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver forhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2020 Enovate ME7 SUV, Crossover ? | 4685 mm 184.45 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2020 Enovate ME7 SUV, Crossover ? | 1970 mm 77.56 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2020 Enovate ME7 54 kWh (218 Hp) Electric? | 1968 kg 4338.7 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2020 Enovate ME7 54 kWh (218 Hp) Electric? | 2345 kg 5169.84 lbs. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2020 Enovate ME7 54 kWh (218 Hp) Electric? | 1, automatisk girkasse |
| merke | Enovate |
|---|---|
| modell | ME7 |
| Generasjon | ME7 |
| Modifikasjon (motor) | 54 kWh (218 hk) Electric |
| Første år av produksjon | September, 2020 år |
| Siste år av produskjon | 2024 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | SUV, Crossover |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
|---|---|
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 7.7 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 7.7 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 7.3 sek |
| Maksimal hastighet | 165 km/t 102.53 mph |
| Motsvarighet vekt/effekt | 9 kg/hk, 110.8 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 6 kg/Hm, 167.7 Hm/tonn |
| Brutto batterikapasitet | 54 kWh |
|---|---|
| Teknologi for batterilagring | Litium-nikkel mangan koboltoksid (Li-NMC) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde | 410-430 km 254.76 - 267.19 mi |
| Energiforbruk | 14.2 kWh/100 km
22.85 kWh/100 mi 147 MPGe 7 km/kWh 4.4 mi/kWh |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 218 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 330 Hm 243.4 lb.-ft. |
| Elektrisk motor modell/kode | TZ220XS150 |
| Plassering av elektrisk motor | Forakselen, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 218 hk |
| System dreiemoment | 330 Hm 243.4 lb.-ft. |
| Vekt | 1968 kg 4338.7 lbs. |
|---|---|
| Maksimalt tillatt vekt | 2345 kg 5169.84 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 377 kg 831.14 lbs. |
| Lengde | 4685 mm 184.45 in. |
|---|---|
| Bredde | 1970 mm 77.56 in. |
| Høyde | 1660 mm 65.35 in. |
| Akselavstand | 2830 mm 111.42 in. |
| Sporvidde, foran | 1672 mm 65.83 in. |
| Sporvidde, baks | 1702 mm 67.01 in. |
| Angrepsvinkel | 19° |
| Utgangsvinkel | 22° |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver forhjulene. |
|---|---|
| Hjultrekk | Forhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Uavhengig, type McPherson med spiralfjær og krængningsstabilisator |
| baksuspensjon | Uavhengig flerleddet fjæroppheng med stabilisator |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 255/45 R20; 255/40 R21 |
| Felgstørrese | 20; 21 |