
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Enovate ME7? | SUV, Crossover , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 54 kWh (218 Hp) Electric? | 410-430 km 254.76 - 267.19 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Enovate ME7 54 kWh (218 Hp) Electric? | 14.2 kWh/100 km 22.85 kWh/100 mi 147 MPGe 7 km/kWh 4.4 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2020 ME7 54 kWh (218 Hp) Electric? | 165 km/h | 102.53 mph 0-100 km/h: 7.7 s 0-60 mph: 7.3 s |
| Jaką ma moc silnik, Enovate ME7 SUV, Crossover 2020 54 kWh (218 Hp) Electric? | 218 KM, 330 Nm 243.4 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Enovate ME7 SUV, Crossover 2020 54 kWh (218 Hp) Electric? | Napęd na przednie koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2020 Enovate ME7 SUV, Crossover ? | 4685 mm 184.45 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2020 Enovate ME7 SUV, Crossover ? | 1970 mm 77.56 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2020 Enovate ME7 54 kWh (218 Hp) Electric? | 1968 kg 4338.7 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2020 Enovate ME7 54 kWh (218 Hp) Electric? | 2345 kg 5169.84 lbs. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2020 Enovate ME7 54 kWh (218 Hp) Electric? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Enovate |
|---|---|
| Model | ME7 |
| Generacja | ME7 |
| Modyfikacja (Silnik) | 54 kWh (218 KM) Electric |
| Początek produkcji | Wrzesień, 2020 r |
| Koniec produkcji | 2024 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV, Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Typ paliwa | elektryczność |
|---|---|
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 7.7 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 7.7 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 7.3 s |
| Prędkość maksymalna | 165 km/h 102.53 mph |
| Stosunek masy do mocy | 9 kg/KM, 110.8 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 6 kg/Nm, 167.7 Nm/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 54 kWh |
|---|---|
| Technologia baterii | Litowo-niklowy manganowo-kobaltowy (Li-NMC) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym | 410-430 km 254.76 - 267.19 mi |
| Średnie zużycie energii | 14.2 kWh/100 km
22.85 kWh/100 mi 147 MPGe 7 km/kWh 4.4 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 218 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 330 Nm 243.4 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | TZ220XS150 |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 218 KM |
| Moment obrotowy systemu | 330 Nm 243.4 lb.-ft. |
| Masa własna | 1968 kg 4338.7 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 2345 kg 5169.84 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 377 kg 831.14 lbs. |
| Długość | 4685 mm 184.45 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1970 mm 77.56 in. |
| Wysokość | 1660 mm 65.35 in. |
| Rozstaw osi | 2830 mm 111.42 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1672 mm 65.83 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1702 mm 67.01 in. |
| Kąt natarcia | 19° |
| Kąt zejścia | 22° |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 255/45 R20; 255/40 R21 |
| Rozmiar felg | 20; 21 |