
| Karoser tipi nedir, Enovate ME7? | SUV, Crossover, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 54 kWh (218 Hp) Electric? | 410-430 km 254.76 - 267.19 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Enovate ME7 54 kWh (218 Hp) Electric? | 14.2 kWh/100 km 22.85 kWh/100 mi 147 MPGe 7 km/kWh 4.4 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2020 ME7 54 kWh (218 Hp) Electric? | 165 km/saat | 102.53 mph 0-100 km/saat: 7.7 saniye 0-60 mph: 7.3 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Enovate ME7 SUV, Crossover 2020 54 kWh (218 Hp) Electric? | 218 bg, 330 Nm 243.4 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, Enovate ME7 SUV, Crossover 2020 54 kWh (218 Hp) Electric? | Önden çekiş. BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2020 Enovate ME7 SUV, Crossover? | 4685 mm 184.45 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2020 Enovate ME7 SUV, Crossover? | 1970 mm 77.56 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2020 Enovate ME7 54 kWh (218 Hp) Electric? | 1968 Kg 4338.7 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2020 Enovate ME7 54 kWh (218 Hp) Electric? | 2345 Kg 5169.84 lbs. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2020 Enovate ME7 54 kWh (218 Hp) Electric? | 1, otomatik şanzıman |
| Marka | Enovate |
|---|---|
| Model | ME7 |
| Nesil | ME7 |
| Modifikasyonu (Motor) | 54 kWh (218 bg) Electric |
| Üretim başlangıç yılı | Eylül, 2020 yıl |
| Son üretim yılı | 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV, Crossover |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
|---|---|
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 7.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 7.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 7.3 saniye |
| Maksimum sürat | 165 km/saat 102.53 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 9 Kg/bg, 110.8 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 6 Kg/Nm, 167.7 Nm/ton |
| Brüt batarya kapasitesi | 54 kWh |
|---|---|
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil | 410-430 km 254.76 - 267.19 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi | 14.2 kWh/100 km
22.85 kWh/100 mi 147 MPGe 7 km/kWh 4.4 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 218 bg |
| Elektrikli motor torku | 330 Nm 243.4 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | TZ220XS150 |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 218 bg |
| Sistem tork | 330 Nm 243.4 lb.-ft. |
| Ağırlık | 1968 Kg 4338.7 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 2345 Kg 5169.84 lbs. |
| Azami yük | 377 Kg 831.14 lbs. |
| Uzunluk | 4685 mm 184.45 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1970 mm 77.56 in. |
| Yükseklik | 1660 mm 65.35 in. |
| Dingil Mesafesi | 2830 mm 111.42 in. |
| Ön tekerlek izi | 1672 mm 65.83 in. |
| Arka tekerlek izi | 1702 mm 67.01 in. |
| Yaklaşım açısı | 19° |
| Kalkış açısı | 22° |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. |
|---|---|
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 255/45 R20; 255/40 R21 |
| Jant Boyutu | 20; 21 |