
| Hvilken type er karosseriet, Chevrolet Tahoe (GMTT1XX)? | SUV, 5 dører, 7 seter |
|---|---|
| Hvor mye er brenselforbruket, Chevrolet Tahoe (GMTT1XX) 3.0d (277 Hp) Automatic? | 9.8 l/100 km 24 US mpg 28.8 UK mpg 10.2 km/l |
| Hva er motorens effekt, Chevrolet Tahoe SUV 2020 3.0d (277 Hp) Automatic? | 277 hk, 623 Hm 459.5 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, Chevrolet Tahoe SUV 2020 3.0d (277 Hp) Automatic? | 3.0 l 2993 sm 182.64 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2020 Chevrolet 3.0d (277 Hp) Automatic? | 6, Rekkemotor |
| Hva er drivverket, Chevrolet Tahoe (GMTT1XX) SUV 2020 3.0d (277 Hp) Automatic? | Bakhjulstrekk . Forbrenningsmotor. Forbrenningsmotoren driver bakhjulene på kjøretøyet. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2020 Chevrolet Tahoe SUV? | 5352 mm 210.71 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2020 Chevrolet Tahoe SUV? | 2057 mm 80.98 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2020 Chevrolet Tahoe (GMTT1XX) 3.0d (277 Hp) Automatic? | 2593 kg 5716.59 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2020 Chevrolet Tahoe (GMTT1XX) 3.0d (277 Hp) Automatic? | 3372 kg 7433.99 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2020 Chevrolet Tahoe SUV? | 722 - 3479 l 25.5 - 122.86 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2020 Chevrolet Tahoe (GMTT1XX) 3.0d (277 Hp) Automatic? | 10, automatisk girkasse Hydra-Matic |
| merke | Chevrolet |
|---|---|
| modell | Tahoe |
| Generasjon | Tahoe (GMTT1XX) |
| Modifikasjon (motor) | 3.0d (277 hk) Automatic |
| Første år av produksjon | 2020 år |
| Siste år av produskjon | 2024 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | SUV |
| Antall seter | 7 |
| Antall dører | 5 |
| Drivstofforbruk - Bykjøring | 11.2 l/100 km
21 US mpg 25.2 UK mpg 8.9 km/l |
|---|---|
| Drivstofforbruk - Landeveiskjøring | 8.4 l/100 km
28 US mpg 33.6 UK mpg 11.9 km/l |
| Drivstofforbruk - Blandet kjøring | 9.8 l/100 km
24 US mpg 28.8 UK mpg 10.2 km/l |
| Type drivstoff | Diesel |
| Motsvarighet vekt/effekt | 9.4 kg/hk, 106.8 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 4.2 kg/Hm, 240.3 Hm/tonn |
| Motoreffekt | 277 hk @ 3750 omdr./min. |
|---|---|
| Effekt per liter slagvolum | 92.5 hk/l |
| Dreiemoment | 623 Hm @ 1500 omdr./min. 459.5 lb.-ft. @ 1500 omdr./min. |
| Motoroppsett | På framsiden, langsstilt |
| Motormodell/Motorkode | LM2 |
| Motorvolum | 2993 sm 182.64 cu. in. |
| Antall sylindere | 6 |
| Motorkonfigurasjon | Rekkemotor |
| Boring | 84 mm 3.31 in. |
| Slaglengde | 90 mm 3.54 in. |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Diesel Commonrail |
| Motors aspirasjon | Turbo, Ladeluftkjøler |
| Ventil | DOHC |
| Motoroljekapasitet | 6.6 l 6.97 US qt | 5.81 UK qt |
| Motoroljespesifikasjon | Logg inn for å se. |
| kjølevæske | 20.7 l 21.87 US qt | 18.21 UK qt |
| Vekt | 2593 kg 5716.59 lbs. |
|---|---|
| Maksimalt tillatt vekt | 3372 kg 7433.99 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 779 kg 1717.4 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 722 l 25.5 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 3479 l 122.86 cu. ft. |
| Drivstofftank | 91 l 24.04 US gal | 20.02 UK gal |
| Tillatt tilhengervekt ved 12% stigning | 3719 kg 8198.99 lbs. |
| Lengde | 5352 mm 210.71 in. |
|---|---|
| Bredde | 2057 mm 80.98 in. |
| Høyde | 1925 mm 75.79 in. |
| Akselavstand | 3071 mm 120.91 in. |
| Sporvidde, foran | 1740 mm 68.5 in. |
| Sporvidde, baks | 1735 mm 68.31 in. |
| Bakkeklaring | 203-254 mm 7.99 - 10 in. |
| Minimal snu diamenter | 11.6-12.1 m 38.06 - 39.7 ft. |
| Angrepsvinkel | 24.5-27.5° |
| Utgangsvinkel | 20.5-22.5° |
| rampe vinkel | 18.5-22° |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren driver bakhjulene på kjøretøyet. |
|---|---|
| Hjultrekk | Bakhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 10 trinns, automatisk girkasse Hydra-Matic |
| framsuspensjon | Uavhengig spiralfjæroppheng |
| baksuspensjon | Uavhengig multi-link oppheng |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | disk-ventil |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 265/65 R18; 275/60 R20; 275/50 R22 |
| Felgstørrese | 8.5J x 18; 9J x 20; 9J x 22 |