
| Karoser tipi nedir, Chevrolet Tahoe (GMTT1XX)? | SUV, 5 Kapı, 7 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Chevrolet Tahoe (GMTT1XX) 3.0d (277 Hp) Automatic? | 9.8 Lt/100 km 24 US mpg 28.8 UK mpg 10.2 km/Lt |
| Motor gücü ne kadar, Chevrolet Tahoe SUV 2020 3.0d (277 Hp) Automatic? | 277 bg, 623 Nm 459.5 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Chevrolet Tahoe SUV 2020 3.0d (277 Hp) Automatic? | 3.0 Lt 2993 cm3 182.64 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2020 Chevrolet 3.0d (277 Hp) Automatic? | 6, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Chevrolet Tahoe (GMTT1XX) SUV 2020 3.0d (277 Hp) Automatic? | Arkadan İtiş. İçten yanmalı motor. İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2020 Chevrolet Tahoe SUV? | 5352 mm 210.71 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2020 Chevrolet Tahoe SUV? | 2057 mm 80.98 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2020 Chevrolet Tahoe (GMTT1XX) 3.0d (277 Hp) Automatic? | 2593 Kg 5716.59 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2020 Chevrolet Tahoe (GMTT1XX) 3.0d (277 Hp) Automatic? | 3372 Kg 7433.99 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2020 Chevrolet Tahoe SUV? | 722 - 3479 Lt 25.5 - 122.86 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2020 Chevrolet Tahoe (GMTT1XX) 3.0d (277 Hp) Automatic? | 10, otomatik şanzıman Hydra-Matic |
| Marka | Chevrolet |
|---|---|
| Model | Tahoe |
| Nesil | Tahoe (GMTT1XX) |
| Modifikasyonu (Motor) | 3.0d (277 bg) Automatic |
| Üretim başlangıç yılı | 2020 yıl |
| Son üretim yılı | 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 7 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 11.2 Lt/100 km
21 US mpg 25.2 UK mpg 8.9 km/Lt |
|---|---|
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 8.4 Lt/100 km
28 US mpg 33.6 UK mpg 11.9 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 9.8 Lt/100 km
24 US mpg 28.8 UK mpg 10.2 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Ağırlık/güç oranı | 9.4 Kg/bg, 106.8 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.2 Kg/Nm, 240.3 Nm/ton |
| Güç | 277 bg @ 3750 dev/dak |
|---|---|
| Litre başına güç | 92.5 bg/Lt |
| Tork | 623 Nm @ 1500 dev/dak 459.5 lb.-ft. @ 1500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | LM2 |
| Motor hacmi | 2993 cm3 182.64 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 84 mm 3.31 in. |
| Silindir içi vuruş | 90 mm 3.54 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 6.6 Lt 6.97 US qt | 5.81 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 20.7 Lt 21.87 US qt | 18.21 UK qt |
| Ağırlık | 2593 Kg 5716.59 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 3372 Kg 7433.99 lbs. |
| Azami yük | 779 Kg 1717.4 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 722 Lt 25.5 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 3479 Lt 122.86 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 91 Lt 24.04 US gal | 20.02 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 3719 Kg 8198.99 lbs. |
| Uzunluk | 5352 mm 210.71 in. |
|---|---|
| Genişlik | 2057 mm 80.98 in. |
| Yükseklik | 1925 mm 75.79 in. |
| Dingil Mesafesi | 3071 mm 120.91 in. |
| Ön tekerlek izi | 1740 mm 68.5 in. |
| Arka tekerlek izi | 1735 mm 68.31 in. |
| Yerden yükseklik | 203-254 mm 7.99 - 10 in. |
| En az dönüş açısı | 11.6-12.1 m 38.06 - 39.7 ft. |
| Yaklaşım açısı | 24.5-27.5° |
| Kalkış açısı | 20.5-22.5° |
| rampa açısı | 18.5-22° |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
|---|---|
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 10 vites, otomatik şanzıman Hydra-Matic |
| Ön süspansiyon | Bağımsız helezon yaylı süspansiyon |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 265/65 R18; 275/60 R20; 275/50 R22 |
| Jant Boyutu | 8.5J x 18; 9J x 20; 9J x 22 |